coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Spot ETF Onay İhtimalinin Güçlendiği Mesajını Veren Analistler Yoksa Hacklendi Mi?...

Ethereum Spot ETF Onay İhtimalinin Güçlendiği Mesajını Veren Analistler Yoksa Hacklendi Mi? Açıklama Yayınladılar

Ethereum Spot ETF haberini veren Bloomberg'in iki deneyimli ETF analisti Eric Balchunas ve James Seyffart yoksa hacklendi mi? İşte detaylar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasasında büyük ses getiren Ethereum Spot ETF başvurularının onay ihtimallerinin güçlendiği paylaşımını yapan iki Bloomberg analisti bir açıklama yayınlamak zorunda kaldı.

Bu olumlu ve piyasayı derinden etkileyen habere, kripto para piyasasının daha önce tecrübelerinden dolayı temkinli yaklaşılmıştı. Ancak iki analist, X üzerinden yayınladıkları açıklamada hesaplarının hacklenmediğini bildirdiler. Ethereum Spot ETF’lerinin onaylanabileceğine dair paylaşım yapan analistlerden James Seyffart, ne kendisinin ne de diğer analist Eric Balchunas’ın hacklenmediğini açıkladı.

İlgili Haber  Bitcoin ve Ethereum'daki Destansı Sıçrayışın Ardından Büyük Ayı il Capo Bundan Sonra Fiyatta Beklediklerini Açıkladı!

Gelişmenin diğer bir kripto para gazetecisi olan Eleanor Terrett tarafından da doğrulandığını belirtti.

Eleanor Terrett, yaptığı açıklamasında başvurucu şirketlerden birinin temsilcisinin kendisiyle iletişim kurduğunu ve yoğun gündem içerisinde işlerin “gerçek zamanlı olarak değişime uğradığını” söyledi. Yani SEC’in bu Spot ETF’ler ile ilgili olarak tutumuyla ilgili bazı değişiklikler olduğu Terrett tarafından da doğrulandı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları