fbpx
Ethereum

Ethereum Ters Köşe Yaptı – Ethereum Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Ethereum.

Ethereum bugün yatırımcılarını ters köşe yaptı. 188 dolar seviyesi bir direnç seviyesi olarak görülmeye başlamıştı ve yatırımcılar bu seviyenin ardından büyük bir artış olmayacak olduğunu düşünüyordu. Kripto para birimlerinin değerinin bir anda yükselmesi ile Ethereum’da değer artışı oldu. Bitcoin fiyatında bir yükseliş beklentisi devam ediyordu ancak kripto para yatırımcıları en çok değer kaybının Ethereum’da olacak olduğunu tahmin ediyordu.

Piyasada olanlar ise tam tersi oldu. Ethereum 195 dolara kadar yükseldi ve fiyatı sürekli olarak artış göstermeye devam ediyor.

Ethereum yatırımcılarını da piyasada olan son gelişmeler şaşırtmadı değil. Yatırımcılar 200 dolara kadar yükselen Ethereum fiyatı karşısında neye uğradıklarını şaşırdılar.

Bu kadar iyi artış olmasının arkasında yatan ise kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki olağanüstü artış olması. Bitcoin fiyatının 7.000 doları gören fiyatı sonrasında kripto para piyasalarında iyi bir artış oldu ve bu artış devam ediyor.

Bitcoin fiyatından sonra Ethereum fiyatındaki artışın ne kadar süre devam edecek olduğu ise merak konusu. Yatırımcılar için bu tür fiyat artışları da oldukça iyi gelişmeler oluyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı