bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Ters Köşe Yaptı - Ethereum Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Ethereum Ters Köşe Yaptı – Ethereum Fiyatı Ne Kadar Oldu?

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Ethereum bugün yatırımcılarını ters köşe yaptı. 188 dolar seviyesi bir direnç seviyesi olarak görülmeye başlamıştı ve yatırımcılar bu seviyenin ardından büyük bir artış olmayacak olduğunu düşünüyordu. Kripto para birimlerinin değerinin bir anda yükselmesi ile Ethereum’da değer artışı oldu. Bitcoin fiyatında bir yükseliş beklentisi devam ediyordu ancak kripto para yatırımcıları en çok değer kaybının Ethereum’da olacak olduğunu tahmin ediyordu.

Piyasada olanlar ise tam tersi oldu. Ethereum 195 dolara kadar yükseldi ve fiyatı sürekli olarak artış göstermeye devam ediyor.

Ethereum yatırımcılarını da piyasada olan son gelişmeler şaşırtmadı değil. Yatırımcılar 200 dolara kadar yükselen Ethereum fiyatı karşısında neye uğradıklarını şaşırdılar.

Bu kadar iyi artış olmasının arkasında yatan ise kripto para birimi Bitcoin fiyatındaki olağanüstü artış olması. Bitcoin fiyatının 7.000 doları gören fiyatı sonrasında kripto para piyasalarında iyi bir artış oldu ve bu artış devam ediyor.

Bitcoin fiyatından sonra Ethereum fiyatındaki artışın ne kadar süre devam edecek olduğu ise merak konusu. Yatırımcılar için bu tür fiyat artışları da oldukça iyi gelişmeler oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları