BitcoinEthereum

Ethereum Ve Bitcoin Arasında Kalanlar Karar Vermeli

Ethereum mu, BTC mi?

Ethereum ve Bitcoin arasında kararsız kalarak yatırım yapmayan milyonların yakın zamanda başlayacak Ethereum hard forkundan dolayı piyasada önceden yer edinmeleri ve edinecek oldukları yeri bugünden karar alarak yatırım yapmaları kazanç ve kayıplar için önemli görülüyor. Yatırımcıların büyük kısmı yatırımlarını Bitcoin’den yana tercih ederken, bazı yatırımcılar ise tercihlerinin Bitcoin yerine Ethereum olduğunu ve hard fork sonrasında Bitcoin fiyatının Ethereum fiyatından daha düşük artış oranına sahip olabilecek olduğunu düşünüyor.

Ethereum tercih edilebilir

Ethereum hard forku sonrasında fiyatının artabileceği beklentisi ve piyasada fiyatların beklenenden daha iyi duruma gelebilecek olmasından dolayı bir süre beklemek gerekebilir. Bitcoin tercih edenler ise 4.000 dolar sınırının geçilmesi ile beraber piyasayı domine eden ve piyasada yeri büyük olan Bitcoin’i her zaman tercih edebileceklerini, en düşük seviye olan 3.200 dolar seviyesinden 850 dolar farkla 4.000 dolar sınırını aşan Bitcoin’in kendilerine hep kazandırabilecek olduğunu düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki değişimler Ethereum’u ve diğer kripto paraları etkilerken, Ethereum fiyatındaki değişimler ise Bitcoin fiyatını çok etkilemiyor.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box