binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinEthereum Yatırımcıları Dikkat: 0.31 Dolardan ETH Alan ICO Yatırımcısı Yüklü Miktarda Satış...

Ethereum Yatırımcıları Dikkat: 0.31 Dolardan ETH Alan ICO Yatırımcısı Yüklü Miktarda Satış Yaptı!

0,31 dolardan Ethereum satın alan ICO katılımcısı 6 milyon USDC değerinde ETH sattı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Son günlerde Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde düşüş eğilimi devam ederken yatırımcıların da aklı karıştı. Bazıları panik satışı yaparken bazıları da bu düşüşleri bir fırsat görerek alım yapıyor.

Bu noktada piyasada genel olarak en büyük altcoin Ethereum için daha çok düşüş beklentisi yer alırken bir ICO katılımcısı 6 milyon USDC karşılığında 2.000 ETH sattı.

2,997 dolardan 2.000 ETH satan balina 2015 yılında Genesis’ten 0,31 dolardan 33.213 ETH satın almıştı. Daha öncede Kraken’e ETH transferi yapan ICO yatırımcısı, şu ana kadar 5.110 ETH Kraken veya DEX aracılığıyla yaklaşık 2.545 dolardan satıldı.

” Bir Ethereum ICO katılımcısı, 6 saat önce 2.997 dolardan 6 milyon USDC karşılığında 2.000 ETH satmak üzere geri döndü.

Balinanın 30 Temmuz 2015’te Genesis’te 0,31dolar ICO fiyatıyla 33.213 ETH alması dikkat çekicidir. Şu ana kadar 5.110 ETH Kraken veya DEX aracılığıyla ~2.545 dolardan satıldı.

Şu anda balina, çoğunlukla staking platformlarında olmak üzere 3 cüzdanda hala yaklaşık 29,7 bin ETH (89,4 milyon dolar değerinde) tutuyor.”

Son yaşanan düşüşte 2.800 dolar seviyelerine kadar gerileyen Etheruem yazım esnasında 3.005 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

ICO’dan Ethereum alan balinanın bu transferini değerlendiren uzmanlar erken ETH yatırımcılardan gelen bu tür tarz büyük hareketlerin tipik olarak nadir olduğunu belirterek, bu transferin satım yapmaya ya da portföyünü çeşitlendirmek üzere yapıldığı anlamına gelebileceğini söyledi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail