Ethereum

Ethereum Yatırımcıları Varlıklarını Koruyor!

Veriler Ethereum yatırımlarının hareket etmediğini gösteriyor.

Glassnode tarafından yapılan bir çalışmaya göre Ethereum cüzdanlarında bulunan Ethereum kripto varlıkların %50’sinden daha fazlasının 12 aydır hiçbir şekilde hareket etmediği tespit edildi.

Glassnode çalışmasına göre Ethereum’ların %28’i 12-24 ay arasında hareket ederken 12 ay içerisinde hareket edenlerin oranının ise %39.6 olduğu belirtildi.

Lider altcoin Ethereum’un son aylarda yaşanan fiyat değişimlerine rağmen el değiştiren Ethereum oranının bu kadar az olması kafalarda soru işaretleri yarattı.

Çoğu Ethereum yatırımcısının beklemeyi tercih ettiğine işaret eden bu çalışma verilerinin özellikle piyasada bazı yatırımcılara yatırımlarını yeniden düşünme ve kısa vadeli yatırımlarda dikkatli olma konusunda bir fikir vereceği belirtildi.

*Ethereum yatırımcılarının büyük kısmının 12 ay içerisinde satış yapmasalar bile önemli bir oranı da satış yapmış durumda.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu