binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriEthereumEthereum Yere Çakıldı: Bu Seneki En Düşük Seviyesinde

Ethereum Yere Çakıldı: Bu Seneki En Düşük Seviyesinde

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para piyasa hacimlerine göre Bitcoin’den sonra 29 milyar dolarlık hacmi ile 2. sırada yer alan Ethereum son günlerde sert düşüşler yaşıyor.

Ethereum (ETH) 2018’deki en dip noktası olan 280 dolar seviyesini gördü.

Coinmarketcap verilerine göre Ethereum 2017’in Kasım ayından beri 300 dolar seviyesinin altına düşmemişti. Bugün yaşadığı yüzde 10’luk değer kaybı ile an itibarı ile 286 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Günlük olarak bakıldığı zaman yatırımcısına yüzde 10 kaybettiren Ether, 7 günlük grafiğe bakıldığında yüzde 30’luk bir değer kaybı yaşamış durumda. Ethereum böylelikle Ocak ayında yaptığı 1400 dolarlık rekor seviyesinin yaklaşık olarak yüzde 80 daha altında işlem görüyor.

Yıllık grafiğe bakıldığı zaman ise tam 1 sene önce 289 dolardan işlem gören ETH, geçen 1 sene boyunca uzun vade yatırımı yapan yatırımcılarına zarar ettirmiş durumda.

Piyasadaki Bitcoin hakimiyeti yüzde 53 seviyesine çıkarken kripto paraların toplam piyasa hacmi ise 204 milyar dolar seviyelerine kadar geriledi. Bu seviye de 2017 Kasım ayından beri görülen en düşük seviye olarak dikkat çekti.

Ethereum’un yanı sıra, EOS, Bitcoin Cash, TRON, IOTA gibi coinler de gün içerisinde yüzde 10 ila 15 seviyelerinde değer kaybetti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail