AltcoinBitcoinKripto Para

Ethereum Yüzde 20 Düştü – Altcoinlerde Deprem Etkisi

Ethereum fiyatı Bitcoin'in düşüşünden sonra ciddi düşüş yaşadı.

Nexo

Bitcoin’in akşam saatlerinde ciddi bir şekilde değer kaybetmesi altcoin piyasasını da yakından etkiledi. Geçtiğimiz günlerde Bitcoin değer kaybetmesine rağmen ciddi artışlar yaşayan altcoinler yatırımcılara “altcoin boğası geldi mi?” sorularını sordurmuştu. Ancak birkaç gün sonra yani bugün Bitcoin’in ciddi değer kaybı sonrası haftalık tüm kazançlar birkaç saat içerisinde eridi.

Geçtiğimiz hafta 220 dolar seviyelerinin üzerine çıkması ile yatırımcısını sevindiren Ethereum, 150 dolar seviyelerine kadar geriledi. An itibarı ile 162 dolar seviyelerinde işlem gören ETH, 24 saatte yatırımcısına yüzde 21’den fazla zarar ettirdi.

Tüm Altcoinler Eriyor

İlk 10 kripto paraya bakıldığı zaman 24 saatte en çok değer kaybeden coinler:

Yüzde 35 ile Bitcoin SV, yüzde 31 ile EOS, Yüzde 26 ile Bitcoin Cash ve Yüzde 21 ile Ethereum olarak karşımıza çıkıyor.

Yüzde 70’lere kadar yükselen Bitcoin hakimiyeti yatırımcıların altcoinleri satıp Bitcoin almaya başladığı anlamına geliyor. Tüm bu düşüş senaryosunda ilk 10 coin arasında en az değer kaybeden kripto para yüzde 15 ile Bitcoin.

En güncel haberleri Twitter ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Android Uygulamamız ile anlık fiyat takibi yapabilir ve alarm kurabilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı