Ethereum

Ethereum’da Daha Önce Yüzde 7000’lik Yükselişi Tetikleyen İndikatörler Tekrar Sinyal Verdi!

Ethereum fiyatı için rekor yükseliş yakın olabilir.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) bir anda 55,500 dolar seviyesine kadar yükselerek kripto para piyasasında eşi benzeri nadir görülen bir heyecan yaşattı ve herkesin düşüş beklediği anda gelen bu yükseliş gözleri diğer kripto para birimlerine çevirdi.

BTC’nin önemli yükselişine karşın nispeten yerinde sayan Ethereum, tarihin tekerrür etmesi durumunda ise inanılmaz bir artış yakalayabilir.

Ethereum İçin Yükseliş İhtimali Var

Ethereum’un böyle bir yükseliş yakalayabileceğine işaret eden temel şey ise fraktallar.

Piyasadaki dönüş noktalarını belirlemek için oldukça kullanışlı olan fraktallar şu an için 2017 yılında Ethereum’un yaşadığı boğa sezonu öncesindeki sinyallerini veriyor.

ETH fiyatı bu indikatöre ek olarak 3 başka indikatörün daha sinyal verdiği 2017 yılında %7.000 yükselmişti.

Ünlü analist Jaydee_757, söz konusu fraktalları Tradingview üzerinde yayınladığı grafiğinde dile getiren ilk kişi oldu.

Analist, Ethereum grafiğindeki olumlu hammer formasyonunun ETH’nin aylık RSI indikatörünün verdiği sinyal ile beraber net yükseliş gösterdiğini belirtti. Analist, RSI’nin 94 seviyesine kadar çıkabileceğini ve bu noktaya kadar fiyatın yükselebileceğini düşünüyor.

Ethereum’un şu an %7.000 yükselmesi ise fiyatın 245.000 dolar gibi inanılmaz bir seviyeye ulaşması anlamına geliyor.

Yüzde 7000’lik yükseliş Ethereum için şu aşamada imkansız olsa da özellikle NFT’ye olan ilgi arttıkça ve piyasa olumlu şekilde ilerledikçe yükselişlerin gelmesi oldukça muhtemel. Şu an 3650 dolarlık önemli bir direnci test eden ETH’nin, bu direnci kırması durumunda tekrar 4.000 dolar seviyelerine doğru ivmelenmesi bekleniyor.

ETH Grafiği Destek ve Dirençler
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu