Ethereum

Ethereum’da Düşüş: Yüzde 4.5 Düştü – Yeniden Yükseldi!

Ethereum fiyatında düşüş yaşandı.

Ethereum fiyatı 360 dolarlı seviyelere kadar düştükten hemen sonra 370 dolarlı seviyelere yeniden yükseldi. Lider altcoin, son dönemde özellikle 486 dolar seviyesinden düşüş göstererek 323 dolara kadar gerilemesiyle yatırımcılarını paniğe sürüklemişti.

Birçok yatırımcı, kısa vadede daha fazla kazanç beklerken 323 dolara kadar geriledikten hemen sonra 350 doları yeniden aşan Ethereum, bugün %4.5 oranından daha fazla değer kaybetse de bu değer kaybını bir miktar toparladı.

Bazı Ethereum analistleri son dönemde 240 dolara kadar düşüş iddialarını ortaya atarken, özellikle de son dönemde yatırımcıların 400 dolar üzerinde fiyat beklentisi olduğundan söz ediliyor. ABD merkezli Ethereum yatırımlarının artışta olduğu bilinirken, dünya genelinde ilginin beklenen düzeylerde olduğundan söz edilmekte.

Önümüzdeki günlerde ETH fiyatı için özellikle Bitcoin hareketleri çok önemli. BTC 11.000 dolar üzerine kendini atar ve bu seviyelerde tutunursa ETH’nin de 400 dolar üzerine çıkması son derece muhtemel. Aksi durumda ise yani BTC’nin 10.000 dolar aşağısına sert gerileme durumunda ise ETH’de 250 dolar seviyelerine kadar bir yolculuk başlayabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu