AnalizEthereum

Ethereum’da (ETH) Neler Oluyor? Analistler Genel Gidişat Ve Boğa Beklentisi Hakkında Neler Düşünüyor?

ETH için boğa beklentisi olan analistler kimler?

Son günlerde yatay seyreden kripto para piyasasına bakıldığında Ethereum cephesinde dalgalı bir fiyatlanma olduğu görülüyor. An itibarı ile 243 dolardan işlem gören ETH son bir haftalık çizelgede 252 doları görmesine rağmen 2 Haziran’da sert bir düşüş yaşayarak 233 dolara düştü. Ardından gelen küçük çaplı bir yükselişle 240 dolar seviyesine çıktı. Tüm bunlara rağmen birçok analist ETH’yi bekleyen bir boğa sezonunun geleceğinden ümitli.

Ünlü trader Crypto Michael, artan likiditenin ETH’yi bekleyen bir boğa beklentisini güçlendirdiğini ve fiyatın 300 dolara erişebileceğini ifade etti. Bununla birlikte birçok analistin Bitcoin’in ETH’nin gidişatını ciddi yönde etkileme gücünün olduğunu dile getirmesine karşın ETH’nin yine de teknik açıdan kendi yolunu çizebilecek potansiyelde olduğunu unutmamak gerekiyor.

“Byzantine General” ise ETH’nin sahip olduğu güçlü likiditenin, kontrolü ayılara bırakmayacağını ifade etti. Analist, ETH’nin bir miktar daha geri çekilip sonrasında daha sağlam yoluna devam edeceğini öngörüyor.

Yine önde gelen analistlerden biri olan Josh Olsewicz’e göre Ethereum’un son bir haftalık grafiğine bakılacak olursa ünlü kripto değerin önümüzdeki aylarda yüzde 200’lük bir artış göstererek 750 dolara ulaşabilmesi mümkün.

Messari analisti Ryan Watkins ise Ethereum’un her zamankinden daha fazla kullanıldığını ifade ederek iki senelik kısa bir sürede ETH’nin resmen yoktan var olduğu yorumunu yaptı. Piyasanın en değerli 2. kripto değerinin olumlu bir gidişat gösterdiğini kaydetti.

Ethereum yine de an itibarı ile tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 1.430 dolardan yüzde 80 daha düşük bir değerden işlem görmekte. Bu sebeple ünlü kripto değerin henüz toparlanamadığını ve boğalar açısından bakıldığında bu durumun tam bir felaket olduğunu düşünenler olduğunu da belirtmekte yarar var.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu