EthereumHaberler

Ethereum’da Yeni Hedef Ne? Balina Sayısında Dikkat Çeken Değişim!

Ethereum'da yükseliş devam edecek mi?

Ethereum‘da yükselen üçgenin yukarıya kırılmasıyla birlikte güzel bir yükseliş gelebileceğini geçtiğimiz hafta aktarmıştık.

Bu analizimiz sırasında 2850$ seviyelerinden işlem gören ETH, bir haftada %20’lik yükseliş yaşayarak 3400$ seviyelerine kadar yükseldi.

İlgili Haber
Bu Hafta Ethereum'un (ETH) Haftası Olabilir! Düşen Trend Kırıldı!

Balina Sayısı Artıyor

Bitcoin ve Ethereum‘un haftaya alıcılı bir başlangıç yapmasının ardından veri analiz şirketi Santiment’ten de bir paylaşım geldi.

10.000’den fazla Ethereum bulunduran cüzdanların sayısında bariz bir artış olduğunu belirten Santiment, ETH’de balina sayısının Aralık 2021’den itibaren en yüksek seviye olan 1329’a yükseldiğini söyledi.

Santiment’in verilerine göre 10.000’den fazla ETH tutan balinaların arasına son 5 haftada 40 yeni cüzdan katıldı.

Bu balinaların sayısındaki artışla Ethereum fiyatı arasında bir korelasyon olduğunu belirten Santiment bir de grafik paylaştı.

Teknik olarak baktığımızda kısa vadede Ethereum için 3240$ seviyesi destek olarak  takip edilebilir.

Şayet yükseliş devam ederse, grafikte oluşan simetrik ve yükselen üçgenlerin hedefleri 4300$ ve 4800$ seviyeleri iz süren stopla birlikte beklenebilir.

Alt zaman dilimlerinde RSİ’ların aşırı alım bölgesinde olduğunu görüyoruz. Bu nedenle yeni giriş yapmak isteyenler indikatörlerin soğumasını bekleyebilir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu