Kripto HaberleriAltcoinEthereum'da Yükseliş Sinyali Var Dedi, Alım Fırsatı Olarak Gördüğü Seviyeyi Açıkladı!

Ethereum’da Yükseliş Sinyali Var Dedi, Alım Fırsatı Olarak Gördüğü Seviyeyi Açıkladı!

Michael van de Poppe Ethereum'da alım yapılabilecek seviyeyi açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dün yayınlanan FOMC tutanaklarından önce düşüş yaşayan en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum 1.600 dolar seviyelerine kadar düşmüştü.

Ancak FOMC tutanakları ABD Merkez Bankası’nın (FED) şahin duruşundan geri adım atarak biraz daha güvercin duruş sergilediğini gösterdiğinden dolayı Bitcoin (BTC) başta olmak üzere Ethereum ve altcoinler de yukarı yönlü hareket ediyor.

Ethereum’daki bu yükselişi değerlendiren popüler kripto para analisti Michael van de Poppe, 1,600 dolar seviyelerinin ETH satın almak için harika bir seviye olduğunu söyledi.

Analist, Ethereum fiyatının yukarı yönlü ivmesini devam ettireceğini tahmin ettiğini de sözlerine ekledi.

“Gerçekten de 1.600 dolarlık seviye Ethereum alımı yapmak için harika bir seviye.

Büyük olasılıkla, eğilim buradan devam edecek.”

Poppe’nin bu analizi karşısında ETH‘nin 1,700 dolarlık direnç seviyesinin üzerine çıkıp 2.000 dolara ulaşıp ulaşamayacağını takip ediyor olacağız.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları