AnalizEthereumHaberler

Ethereum’da Zaman Daralıyor, Balinalar ETH Avında!

Santiment verilerini inceledik...

Bitcoin’de 30.000$’ın kırılmasıyla piyasa hareketlendi. Yatırımcısına 2021’e merhaba hediyesi veren Bitcoin rekor üstüne rekor kırarken, Ethereum da Bitcoin’i takip etmeye devam ediyor.

784$’a kadar yükselen Ethereum, haber saatimiz itibariyle 775$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son birkaç haftadır, özelikle hafta sonları, perakende yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum’u yeni zirvelere taşıdığına şahit oluyoruz. Peki Ethereum’da balina hareketlerinde nasıl bir değişim var ?

Analiz şirketi Santiment’in verilerine göre, elinde 10.000 adetten fazla Ethereum bulunduran cüzdanların sayısı 39 tane daha arttı. 10.000 Ethereum’un güncel fiyatla yaklaşık, 7.7 milyon dolar değerinde. Buna karşılık, 1-100 ETH ve 100-10.000 ETH bulunduran adreslerin sayısı da bir hayli azalmış durumda.

Kaynak: Santiment

Görünen o ki balinalar özelikle 700$’ın üzerinde küçük yatırımcının malını toplamayı ve cüzdanlarını Ethereumla doldurmayı başarmış durumda. Yukarıdaki verilere göre, Balinalar Ethereum’da akümüle olmaya devam ediyor.

Santiment’e göre, bireysel yatırımcılar satış yaptıkça, balinalar Ethereum biriktirmeye devam ediyor, bu durum Bitcoin patlamadan önce Bitcoin için de böyleydi.

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp yeni rekorlar kırarken, Ethereum’un 3 yıl önceki 1440$’lık zirvesine yaklaşamamış olması Ethereum yatırımcısını üzse de, balina hareketleri Ethereum’un da zamanının geleceğini gösteriyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu