blank
AnalizEthereumHaberler

Ethereum’da Zaman Daralıyor, Balinalar ETH Avında!

Santiment verilerini inceledik...

Bitcoin’de 30.000$’ın kırılmasıyla piyasa hareketlendi. Yatırımcısına 2021’e merhaba hediyesi veren Bitcoin rekor üstüne rekor kırarken, Ethereum da Bitcoin’i takip etmeye devam ediyor.

784$’a kadar yükselen Ethereum, haber saatimiz itibariyle 775$ seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor.

Son birkaç haftadır, özelikle hafta sonları, perakende yatırımcıların Bitcoin ve Ethereum’u yeni zirvelere taşıdığına şahit oluyoruz. Peki Ethereum’da balina hareketlerinde nasıl bir değişim var ?

Analiz şirketi Santiment’in verilerine göre, elinde 10.000 adetten fazla Ethereum bulunduran cüzdanların sayısı 39 tane daha arttı. 10.000 Ethereum’un güncel fiyatla yaklaşık, 7.7 milyon dolar değerinde. Buna karşılık, 1-100 ETH ve 100-10.000 ETH bulunduran adreslerin sayısı da bir hayli azalmış durumda.

Kaynak: Santiment

Görünen o ki balinalar özelikle 700$’ın üzerinde küçük yatırımcının malını toplamayı ve cüzdanlarını Ethereumla doldurmayı başarmış durumda. Yukarıdaki verilere göre, Balinalar Ethereum’da akümüle olmaya devam ediyor.

Santiment’e göre, bireysel yatırımcılar satış yaptıkça, balinalar Ethereum biriktirmeye devam ediyor, bu durum Bitcoin patlamadan önce Bitcoin için de böyleydi.

Bitcoin tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşıp yeni rekorlar kırarken, Ethereum’un 3 yıl önceki 1440$’lık zirvesine yaklaşamamış olması Ethereum yatırımcısını üzse de, balina hareketleri Ethereum’un da zamanının geleceğini gösteriyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu