Kripto HaberleriEthereumEthereum'u Kötüleyen CEO: "100.000 ETH Aldık, Daha Da Alacağız!"

Ethereum’u Kötüleyen CEO: “100.000 ETH Aldık, Daha Da Alacağız!”

Takip et

Three Arrow Capital’ın CEO’su ve kurucusu Zhu Su’nun ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum ağına yönelik eleştirileri nedeniyle Ethereum’u terk ettiğini söylemesinin ardından şirketin Ethereum aldığı ortaya çıktı.

Çinli gazeteci Wu Blockchain, twitterda yaptığı paylaşım ile Three Arrow Capital’in Ethereum alımı yaptığını açıkladı.

Wu Blockchain, twitinde “iki saat içinde 77.477 ETH olmak üzere iki gün içinde toplam 91.477 ETH’nin (yaklaşık 400 milyon dolar) FTX, Binance ve Coinbase borsalarından Three Arrow Capital olarak işaretlenen cüzdana aktarıldı.” dedi.

Three Arrow Capital, Çinli gazetecinin 90.000’den fazla ETH satın aldığı paylaşımına yanıt vermekte gecikmedi. Şirketin CEO’su Zhu Su, Ethereum hakkındaki düşüncelerinin değişmediğini ancak ETH almaya devam edeceğini söyledi.

“Ethereum L1 yeni kullanıcılar için halen daha az kullanılabilir. Ancak hafta sonu yaşanan panik düşüşleri gibi düşüşler gelmeye devam ettikçe biz de Ethereum almaya devam edeceğiz. Ethereum’u terk etmeyeceğiz. Gelecekte “önemsiz ve daha fazla” ETH alacağız.”

Zhu Su daha önce yaptığı açıklamada Ethereum’u terk ediyorum diyerek, “Ethereum kültürü, kurucular ikileminden büyük ölçüde zarar görüyor. Herkes başlangıçta neyi amaçladığını hatırlayamayacak kadar zengin oldu. Belki onlara hatırlatmak için bir ayı piyasasına ihtiyaç vardır” demişti.

Su’ya açıklaması sonrası destek mesajı yanı sıra tepki mesajları da gelmişti. Hatta bazı takipçileri Su’nun bu paylaşımın desteklediği AVAX’ı ön plana çıkarmaya yönelik bilinçli bir paylaşım olduğunu iddia etmişti.

İlgili Haber
Ünlü Milyarderden Ethereum Yorumu: "Ayı Piyasasına İhtiyaç Var!"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları