Ethereum

Ethereum’u Terk Edecek Olanların Sayısı 2019’da Artabilir

2019'da ETH kötü yeni bir yıl geçirebilir.

Ethereum’un 2019’da beklentileri ilk 3 ay içerisinde karşılamaması halinde yatırımcılarının büyük bir ihtimalle ”onu” terk edip yerine farklı bir kripto para olan Bitcoin’i tercih edecek olduklarını belirttikleri sözler şimdiden kripto para dünyasında tartışmalı sözler olmaya başladı. Bitcoin 2018 yılında ne kadar büyük enkaz bıraktı ise Ethereum benzer bir enkaz bıraktı ve yatırımcılarına kayıplar yaşatmasının enkazı dışında Bitcoin fiyatına bağlı olduğunu göstermesi ile büyük bir şok yaşattı. Piyasanın gerçek hakimi olduğunu iddia edenler için Ethereum bu yönü ile yıl içerisinde tartışmasız olarak büyük bir hayal kırıklığına sebep olsa da yeterince ilgi görmesi, fazla piyasa hacmine sahip olmasına rağmen kendisini koruyamayarak fiyatında Bitcoin’i bile geçen düşüşlerin görülmesi ayrı bir hayal kırıklığı oldu.

Bitcoin kadar kayıplar yaşadı, bazen daha fazla. Bu bizim kabul edebilecek olduğumuz oranların çok çok üstünde olan bir kayıp oranı. Ethereum’a güvenmiştik ama bu bizim ona bağlı olduğumuzu yansıtmıyor ve göstermiyor. Bitcoin’e geçebilecek 3 ay süremiz var 3 ay içerisinde Ethereum kendi kendine yatırımcılarını elinde tutup tutamayacak olduğuna karar verecek. – Yatırımcı Yorumu.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu