Ethereum

Ethereum’un 240 Dolar Altında Seyrediyor Olması Yeni Yatırımları Engelliyor

Ethereum fiyatının 240 doların altında seyrediyor olmasının yeni yatırımları engellediği belirtiliyor.

Kripto para piyasası son 48 saat içerisinde düşüş üzerine düşüş görüyor. %2’lerin üzerinde yaşanan düşüşler yatırımcıları engellerken, özellikle de kripto para birimi yatırımı yapmak için düşük fiyat dönemini bekleyen yatırımcılar daha büyük düşüşler olup olmayacağına yanıt bulmak istiyorlar.

Bitcoin’de 9.300 doların altına düşüş sonrasında altcoin fiyatlarında da haliyle beklendiği üzere düşüşler yaşanırken, özellikle de kripto para birimi piyasasında yaşanan bu düşüşlerin sebebi merak unsuru olmayı sürdürüyor.

Bitcoin fiyatındaki değer kaybının ne kadar süre devam edeceğine bağlı olarak 234 dolardan kendisine alıcılar arayan Ethereum’un değerinin de zaman içerisinde bu değişimlere bağlı olarak değişmesi bekleniyor.

Bitcoin fiyatında yaşanacak yeni düşüşler Ethereum fiyatını düşürürken, yükselişler ise Ethereum fiyatını yükseltme yönünde güç sağlıyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı