Ethereum

Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte

Ethereum hard forkuna kısa süre kala yatırımcılar talepleri arttırdı.

Ethereum hard forkunun kısa süre içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor ve hard forkun gerçekleşecek olduğu tarih ile ilgili olarak Ocak ayının ortası işaret ediliyor. Henüz tarihi belli değilken, piyasa hacmi ile 2. sıraya tekrar yükselmiş olan Ethereum, yatırımcılarından da ilgi görmeye ve alım taleplerinde büyük artışlara imkan vermişe benziyor. Bitcoin yerine Ethereum tercih edenler ve XRP ile birlikte Ethereum’u tekrar tercih etmeye başlayanların sayısının artmaya başlaması sonrasında piyasa hacmi ile fiyatı yükselen ETH’nin kısa vadeli olarak kazançlı çıkaracağını düşünen binlerce yatırımcı, şimdiden ETH depolamaya ve hesaplarında XRP ile birlikte ETH’nin durmasına yönelik satışları durdurup alımlar yapıyorlar.

Hard fork ortalığı cehenneme çevirebilir!

Kripto paraların hard fork dolayısı ile düşebildiği ve yükselebildiği ortam var. Bu ortamda yakında uygulanacak olan Ethereum hard forkunun piyasalarda ciddi etkilerinin olacağı tahmin edilirken, büyük bir kısmı yükselecek olduğuna inandıkları ETH fiyatı hakkında, bir kısmı ise düşüş bekleyen yatırımcıların hard forkun olumlu etkilerinin olacağına yönelik beklentileri mevcut.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu