Ethereum

Ethereum’un Fiyatı Hard Fork Beklentisine Rağmen Yükselişte

Ethereum hard forkuna kısa süre kala yatırımcılar talepleri arttırdı.

Ethereum hard forkunun kısa süre içerisinde gerçekleşmesi bekleniyor ve hard forkun gerçekleşecek olduğu tarih ile ilgili olarak Ocak ayının ortası işaret ediliyor. Henüz tarihi belli değilken, piyasa hacmi ile 2. sıraya tekrar yükselmiş olan Ethereum, yatırımcılarından da ilgi görmeye ve alım taleplerinde büyük artışlara imkan vermişe benziyor. Bitcoin yerine Ethereum tercih edenler ve XRP ile birlikte Ethereum’u tekrar tercih etmeye başlayanların sayısının artmaya başlaması sonrasında piyasa hacmi ile fiyatı yükselen ETH’nin kısa vadeli olarak kazançlı çıkaracağını düşünen binlerce yatırımcı, şimdiden ETH depolamaya ve hesaplarında XRP ile birlikte ETH’nin durmasına yönelik satışları durdurup alımlar yapıyorlar.

Hard fork ortalığı cehenneme çevirebilir!

Kripto paraların hard fork dolayısı ile düşebildiği ve yükselebildiği ortam var. Bu ortamda yakında uygulanacak olan Ethereum hard forkunun piyasalarda ciddi etkilerinin olacağı tahmin edilirken, büyük bir kısmı yükselecek olduğuna inandıkları ETH fiyatı hakkında, bir kısmı ise düşüş bekleyen yatırımcıların hard forkun olumlu etkilerinin olacağına yönelik beklentileri mevcut.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu

Haber Bülteni

Kripto para piyasasındaki son gelişmelerden her gün haberdar olabilmek için e-mail bültenimize kaydolun. Dilediğiniz zaman aboneliği bir tıkla sonlandırabilirsiniz.
Holler Box