Bitcoin MadenciliğiHaberler

Evinizde Bitcoin Madenciliği Yapmak İster Misiniz?

Bitcoin madenciliği evlere geri dönüyor.

Bitcoin madencilik donanımı alanında dünyanın ilk çevrimiçi pazarı olan Compass Mining, perakende müşterilerinin evde madencilik yapabileceği yeni bir hizmet başlattığını duyurdu.

Compass Mining’in en yeni hizmeti olan At-Home’un lansmanı bugün yapıldı.

At-Home hizmeti, ASIC madencilik makinesini müşterinin kapısına kadar teslim ederek ek ücret ödemeden kendi evinin rahatlığında Bitcoin madenciliği yapmasına imkan sağlayacak.

Şirketin CEO’su Whitney Gibbs yaptığı açıklamada; evde madencilik yapmak isteyen müşterilerimizden bu konuda önemli miktarda talep aldıklarını ifade etti.

Şirket evde madencilik hizmeti için 3 çeşit madencilik cihazı modeli sunduğunu, müşterilerin bu hizmeti aldıktan sonra teslim tarihinin iki ila üç hafta olduğunu ekledi.

Gibbs, şirketin şu anda sadece ABD’de hizmet sunduğunu ancak Avrupa ve Kanada’da genişleme planlarının olduğunu söyledi.

Compass Mining olarak müşterilere ek hizmet ve destek sağlamalarından kaynaklı müşterilerin madencilik ekipmanlarını doğrudan firmalardan almayıp kendilerinden aldığını belirten Gibbs, tek bir ekipmanın dahi Compass tarafından temin edilebileceğini vurguladı.

Gibbs, son olarak madenciliğin hala en karlı döneminde olduğunu bu bağlamda evde Bitcoin madenciliğin de kesinlikle uygulanabilir olduğunu ekledi.

Normal şartlarda maliyetli ve zor olan kripto para madenciliğinin bu yollarla herkes tarafından ulaşılabilir olması şüphesiz kripto para sektörü ve Bitcoin’in merkeziyetsizliği için oldukça olumlu bir gelişme.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Özgür

Bende ne sandım? Diyenler buraya…!


Başa dön tuşu