Haberler

Facebook: Blockchain Ve Kripto Para Tecrübeli Avukat Arıyoruz

Facebook bilgili avukat arıyor.

Facebook’tan hem deneyime sahip üst düzey bir avukat tutmak istiyor Blockchain ve ödemeler konusunda tecrübeli avukat iş ilanı açan Facebook, iş ilanında avukat için bazı özellikler istediğini belirtti.

Blockchain, kripto paralar ve sosyal medya ekosistemindeki ödemeleri içeren planlardan bahseden Facebook, şimdi yeni tekliflerin piyasaya sürülmesine rehberlik edecek bir Lider Ticaret Danışmanı istiyor.

“Yeni ürünler başlatmak ve bu ürünleri uluslararası alanda genişletmek için gereken ortaklıklar da dahil olmak üzere, blok zinciri girişimlerimizle ilgili çok çeşitli sözleşmelerin hazırlanmasından ve pazarlık edilmesinden siz sorumlu olacaksınız” diyor. Facebook bununla kalmıyor devam ederek:

Ayrıca müşterilere çeşitli yasal riskler, iş stratejileri ve ticari işlemler ve genel işlemler ile ilgili diğer konular hakkında tavsiyelerde bulunacaksınız.

Facebook, New York Times’ın şirketin gelecekteki potansiyel belirteci “Facebook Coin” için destek istediğini bildirmesiyle geçen ayın sonunda medyanın dikkatini çekti.

Kaynaklar bu yılın ilk yarısında bile ortaya çıkabileceğini iddia eden token, Instagram ve Whatsapp’ı da içeren ödemeler için bir çapraz platform girişimi olacaktır .

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu