Kripto HaberleriBitcoinFacebook Muhbirinden Kripto Para İtirafı!

Facebook Muhbirinden Kripto Para İtirafı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sosyal medya devi Facebook’un muhbiri olarak bilinen ve Facebook hakkındaki skandal bilgileri paylaşan Frances Haugen, kripto para sektörüne yabancı olmayan bir isim.

Daha önce Facebook hakkında önemli bilgileri ABD Senatosu ile paylaşan Haugen, tabii ki bu olay sonrasında iş bulmasının zorlaştığını vurgulamıştı.

Şimdi yapılan bir röportajda ise Haugen’in bir daha ömür boyunca çalışmak zorunda kalmayacağı görülüyor. Bunun sebebi ise ünlü ismin yaptığı erken kripto para yatırımı oldu.

Frances Huagen, Kripto Para Milyoneri Oldu

Haugen, New York Times’a verdiği demeçte kripto para yatırımının finansal olarak bağımsız olmasını sağladığını belirtti. Şu an için Porto Riko içerisinde ikamet eden ve uzun süre burada kalacağını belirten muhbir, kripto paralara yaptığı yatırımın bunu mümkün kıldığını ifade etti.

ABD’ye bağlı Porto Riko’ya taşınma sebebinin aslında kripto para sektöründeki arkadaşları olduğunu belirten ünlü muhbir, burada çok fazla kripto para yatırımcısının olduğunu belirtti.

Porto Riko daha önce de vergi kanunları konusundaki avantajları sayesinde kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmişti.

Pantera Capital ve SuperRare gibi yatırım fonları ile kripto para şirketleri de kısa süre önce New York’tan Porto Riko’ya geçiş yapmıştı.

Ada, özellikle gelir vergisi konusunda çok esnek davranıyor ve bu durum kripto para yatırımcılarının işine geliyor. Haugen ne kadar kazandığı konusunda açıklama yapmasa da bunun vergiden kaçmasını sağlayacak miktarda olduğu söylenebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları