Kripto HaberleriHaberlerFacebook'tan Libra Adımı: 50 Kişi İşe Alınacak

Facebook’tan Libra Adımı: 50 Kişi İşe Alınacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Apple’ın App Store faturalandırmasını yürüttüğü, vergi konusunda avantajlarla dolu olan İrlanda’da bundan sonra Facebook tarafından da aktif faaliyetler yürütülecek. Libra için şirket 50 İrlandalının işe alınacak olduğunu doğruladı. ABD merkezli internet devi, bugüne kadar çok sayıda insanın merakla beklediği para birimi olarak tanınan Libra projesi konusunda yeni adımlar atsa da başarılı olamadı.

ABD yönetiminin izin vermesi durumunda kripto para projelerini çıkaracaklarını ve stablecoin para biriminin Facebook kullanıcılarına, dünyanın dört bir yanında dağılacağını açıklayan şirket görünen o ki yeni adımlar atmaktanda kaçmıyor.

İrlanda’nın vergi avantajlarından yararlanması ve bazı yasalarından yararlanması için bu 50 kişinin tam olarak hangi görevlere sahip olacağı bilinmezken, ABD yönetiminin Facebook’un adımlarını izlemeye devam ettiği biliniyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları