Bitcoin

FD7 Ortağından Yeni Bitcoin (BTC) Tahmini: Birkaç Yılda 10 Trilyon Dolar Görülecek!

FD7 Ventures Kurucu Ortağı, Bitcoin'in Değerinin 10 Trilyon Dolara Çıkacağını Düşünüyor.

Dubai merkezli yatırım fonu FD7 Ventures, kısa süre önce yaptığı milyonlarca dolarlık yatırım ile adından söz ettirmişti. Elindeki BTC’lerin bir kısmını satan ve yerine ADA ile DOT alan FD7 Ventures, şimdi de Bitcoin hakkında oldukça kritik bir tahminde bulundu.

Bitcoin’i ADA, ETH ve DOT Takip Edecek

FD7 Ventures yönetici ortağı Prakash Chand, konu hakkında yaptığı açıklamada Bitcoin’in toplam piyasa değerinin 10 trilyon dolara kadar ulaşacağını vurguladı. Ethereum, Cardano ve Polkadot’un direkt olarak Bitcoin’in yükselişini takip edeceğini de vurgulayan Chand, BTC’nin ise yine de hepsinden farklı olduğunu belirtti.

Chand, ilerleyen yıllarda Bitcoin dahil birçok kripto para biriminin geleneksel yatırımcıların portföyüne gireceğini de ifade etti. Chand’a göre Bitcoin’in 1 trilyon dolarlık toplam piyasa değerinin üzerine çıktıktan sonra bunun durdurulması artık mümkün değil.

Bitcoin’in bundan 5 yıl önceki seviyesine bakıldığında aslında ünlü fon yöneticisinin de haklı olabileceği görülmekte. BTC fiyatının 10 trilyon dolara ulaşması için bu seviyesinden 10 kat yükselmesi gerekiyor. BTC, Mart 2020 tarihinde 3.700 dolardan işlem görürken an itibarıyla 55.000 dolardan işlem görüyor. Bu da lider kripto para biriminin şimdiden 15 kata yakın yükseliş elde ettiğini gösteriyor. Chand, kartopu etkisi başladığında da BTC’nin 10 trilyon doların bile üstüne çıkabileceğini belirtti. Şu an için hala BTC’den habersiz milyarlarca yatırımcı var ve bunun altının yerini alması durumu değiştirebilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu