AltcoinHaberler

Fenerbahçe’den FB Token Sahiplerine Kombine Müjdesi!

Fenerbahçe FB token sahiplerine öncelik tanıyacak.

Türkiye’nin önce gelen spor kulüplerinden Fenerbahçe bugün yaptığı duyuruda FB token sahibi taraftarlara kombine satın alma sırasında öncelik tanınacağını duyurdu.

Öncelikli kombineler 200 kişi limitli olacak ve satın alma hakkı 17 Haziran 2022 saat 13.00’da başlayıp, 18 Haziran 2022 08:59’da bitecek.

Yapılan duyuru şu şekilde:

“Kulübümüzün resmi taraftar token’ı Fenerbahçe Token, Fenerbahçemizin en büyük gücü olan taraftarlarımıza öncelikli kombine satın alma hakkı tanıyor.

Fenerbahçe Token, taraftarlarımıza sunduğu özel faydalara devam ediyor.

Bu kapsamda hayata geçirilen ve 200 kişi ile limitli olan Fenerbahçe Token sahiplerine öncelikli kombine satın alma hakkının kazanılması için FBSK mobil uygulamasının indirilmiş ve cüzdan bölümünde Fenerbahçe Token cüzdanının aktif edilmiş olması gerekmektedir.

Token sahiplerimiz 15 Haziran tarihinde faydalar bölümünden haklarını talep edebilecek ve öncelikli kombine alma hakkını kazanmış olacaklar. Detaylar ve hak talebi için 15 Haziran 2022 Çarşamba günü FBSK mobil uygulamasını ve @fbtokenofficial sosyal medya hesaplarını takip edebilirsiniz!

200 adet ve üzerinde token’ı olan kişilerin faydalanabildiği öncelikli satın alma hakkı, 17 Haziran 2022 saat 13.00’da başlayacak ve 18 Haziran 2022 saat 08.59’da sona erecek.

İşlem yapılabilmesi için aktif Fenerbahçe Passolig kartlarının olması zorunludur.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu