BitcoinHaberler

Fidelity Investments’den Önemli Adım: Bitcoin Depolama Hizmeti Açıldı

Wall Street firması olan Fidelity, BitLicense alarak müşterilerine Bitcoin depolama hizmeti sunacak.

Ekim 2018’de kripto para sektörüne giriş yapan Fidelity Investments, vaat ettiği Bitcoin depolama hizmetini müşterilerine hemen sunamamıştı ancak şirket herkesi şaşırtan bir atılımla BitLicense almayı başardı ve müşterileri için Bitcoin (BTC) depolamaya başladı bile.

Fidelity’nin 2018 yılı itibarıyla 2,46 trilyon dolarlık varlığı olduğu biliniyor. BitLicense almayı başararak elde edilmesi zor bir kazanım sağlayan şirket, bu lisans sayesinde New York içerisinde hizmet verebilecek ve müşterilerinin Bitcoin depolamasına imkan verecek.

Dijital para sektörünün tanınan isimlerinden Bittrex’in bile New York’un finansal regülatörü tarafından uygun bulunmayıp ret cevabı aldığı BitLicense’ın Fidelity’ye verilmiş olması şirket adına son derece olumlu bir gelişme olarak görülüyor.

Fidelity, Kripto Para Sektörü İçin Önemli Bir Şans

Kripto para hizmetlerini artıran bir Wall Street firması hem yatırımcılar için hem de kripto para sektörü için önemli bir gelişme olduğu için sektörün bu olaydan yakın gelecekte son derece olumlu etkileneceği yorumunu yapmak hiç de yanlış olmaz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu