BitcoinHaberlerKripto Para

Fiyat Düşerken Bitcoin Yatırımcıları Nasıl Hareket Edecek? HODL? SAT? AL?

Peter Schiff, Bitcoin fiyatı ile ilgili paylaşım yaptı.

Bitcoin’e (BTC) olan düşmanlığı ile bilinen Euro Pacific Capital’in CEO’su ve SchiffGold’un başkanı Peter Schiff, Twitter hesabından BTC ile ilgili bir anket başlattı.

Bitcoin’in son zamanlardaki sert düşüşü ile ilgili konuşan Schiff, BTC ile ilgili Ocak ayında “BTC’nin 30.000 dolar seviyesinin altına düşmesi durumunda yakında 10.000 doların altına düşeceğini” söylediği paylaşımı hatırlattı.

Bu tahminini tekrarlayan Schiff, BTC’nin 30.000 doların altına düşmesi durumunda büyük olasılıkla 10.000 doların altına da düşebileceğini söyledi.

Başlattığı ankette Bitcoin yatırımcılarına BTC’nin düşmeye devam etmesi ve 30.000 doların altına düşmesi durumunda nasıl hareket etmeyi planladığını sordu.

“Eğer Bitcoin 30 bin doların altına kesin olarak kırılırsa, büyük olasılıkla 10 bin doların altına düşecek gibi görünüyor.

Bu, Bitcoin sahibi olan herkesin şimdi vermesi gereken çok önemli bir karar olduğu anlamına geliyor.”

Bitmesine az bir süre kalan ankete yaklaşık 36 bin oy kullanıldı. Katılanların %54’ten fazlası “HODL kalacağım” seçeneğini işaretlerken % 15’i sahip olduğu BTC’leri şimdi satıp sonra daha ucuza geri almayı planladığını söyledi.

Katılanların yaklaşık %20’si ise Bitcoin’in 30.000 dolar seviyesinin altına düşmeyeceğine inandığını belirtti.

CoinMarketCap verilerine göre son 7 günde %15.99 oranında düşen Bitcoin son 24 saatte %5 oranında düşerek 32 450 dolar seviyesinden işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu