AltcoinHaberler

Fiyat Düştükçe Bu Altcoini Topluyorlar! Cüzdan Sayısında Patlama Oldu!

LINK'e güvenen yatırımcılar çantalarını doldurmaya devam ediyor.

Chainlink‘in yıl başından bugüne kadar gösterdiği performans, yatırımcısının yüzünü güldürdü. 1 yıllık süreçte yaklaşık %500 oranında güçlü bir getiri sağlayan coin, büyük altcoinleri gölgede bıraktı.

Bitcoin ile çok fazla ilişkilendirilmeyen ve Bitcoin ile korelasyonu diğer altcoinlere nazaran daha zayıf olan LINK, son Bitcoin rallisi sırasında diğer büyük altcoinlerle birlikte yükselemedi. Bu da yatırımcısını ucuz fiyattan daha fazla LINK toplayabilmesine neden oldu.

17 Aralık’ta Bitcoin’in 23.000$ rekorunu kırdığı ralliden bugüne kadar düşen LINK yaklaşık %24 değer kaybetti. Ancak uzun vadede potansiyeli olduğunu düşünen yatırımcılar fiyat düştükçe alım yapmaya devam ediyor.

Santiment’in verilerine göre, LINK sahipleri fiyatın düşmesiyle doğru orantılı olarak çantalarını LINK ile dolduruyor.

Yine Santimen’in verilerine göre LINK düşüş eğiliminde olmasına rağmen, cüzdanlarda tutulan LINK sayısı son 1 saatte, 10 milyon arttı. Uzun vadede yine yüksek getiri sağlayacağını düşünen yatırımcılar çantalarını LINK’le doldurmaya devam ediyor.

Nyctale tarafından sağlanan verilere göre, LINK sahibi cüzdan sayısı sene başında 100.000 civarındayken, şuanda bu sayı 300.000 civarında.

Haber saati itibariyle LINK 12.59$’dan işlem görüyor. LINK fiyatını sitemizden canlı takip edebilirsiniz: LINK Fiyatı

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu