binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinForbes Bu Metaverse Altcoin İle Ortaklılığında Yeni Hamlesini Duyurdu!

Forbes Bu Metaverse Altcoin İle Ortaklılığında Yeni Hamlesini Duyurdu!

Dünyanın en önemli finans dergilerinden biri olan Forbes, popüler altcoin The Sandbox evreninde kalıcı bir arazinin resmi olarak kurulduğunu duyurdu.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

2022 yılında metaverse dünyasına adım atan dünyanın en önemli finans dergilerinden biri olan Forbes, metaverse hamlesi için popüler altcoin The Sandbox’ı seçmişti.

Bu konuda yeni bir hamle yapan ve metaversedeki yerini kalıcı yapmaya çalışan Forbes, The Sandbox metaverse’inde kalıcı bir arazinin resmi olarak kurulduğunu duyurdu.

Forbes, bu arazinin içerisinde havuz, lüks bar ve Forbes’un “2024 yılı 30 yaş altı zenginler listesi” adaylarının galerisi bulunduğunu belirtti.

“Forbes The Sandbox metaverse’inde kalıcı bir arazinin resmi olarak kurulduğunu duyurmaktan büyük heyecan duyuyor.

Bu stratejik hamle, Forbes’un yalnızca Web3 alanına daha derin bir dalış yaptığını göstermekle kalmıyor, aynı zamanda meta evrenin dönüştürücü potansiyeline olan inancını da sağlamlaştırıyor.

Bu sanal alan, Forbes Web3 topluluğu arasında etkileşimi, katılımı ve işbirliğini teşvik etmek için tasarlanmış dinamik bir topluluk merkezi olarak hizmet verecek.

Hazırlanmış arazide lüks bir havuz, zarif bir bar ve 2024 30 Yaş Altı ödüllerini kutlamaya adanmış kapsamlı bir galeri yer alıyor. Tasarımın her öğesi, keşfetmeyi ve etkileşimi teşvik eden ilgi çekici, görsel bir ortam sağlamak için özenle seçilmiştir.”

Forbes üst düzey yetkilisi Taha Ahmed kurulan arazi ve yeniliklerle ilgili “The Sandbox metaverse girişimimiz, Forbes’un teknolojik yeniliğin ön saflarını benimseme konusundaki kararlılığının bir kanıtıdır. Bu dijital alanda kalıcı bir varlık kurarak, topluluğumuzun daha önce hayal edilemeyecek şekillerde bağlantı kurması, öğrenmesi ve birlikte büyümesi için yeni yollar açıyoruz.” dedi.

2021 boğa rallisinde 8,5 dolara kadar çıkan The Sandbox (SAND), 0,27 dolara kadar düşmüştü. Zirvesinden yaklaşık %93 düşüş yaşayan SAND yazım esnasında 0,52 dolardan işlem görüyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail