binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerFox Business Muhabiri Açıkladı: "Avukatlar, Yargıç Torres'in Olumlu Ripple (XRP) Kararının Tersine...

Fox Business Muhabiri Açıkladı: “Avukatlar, Yargıç Torres’in Olumlu Ripple (XRP) Kararının Tersine Çevrilebileceği Konusunda Uyarıyor”

Fox Business muhabiri Charles Gasparino, yaptığı açıklamasında Ripple (XRP) davası kararının tersine çevrilebileceğini iddia etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Fox Business muhabiri Charles Gasparino, menkul kıymetler avukatlarının Ripple (XRP) sahiplerini, Yargıç Torres’in Ripple hakkındaki analizinin federal mahkemeler tarafından tersine çevrilebileceği konusunda uyardığını bildirdi.

Uyarı, popüler bir kripto para borsası platformu olan Coinbase’e karşı federal bir yargıç tarafından verilen kararın ardından geldi. Yargıç, Coinbase’in Torres’in Ripple kararının SEC ile kendisi arasındaki davanın reddini desteklediği yönündeki iddiasını reddetti. Bunun yerine yargıç, Rakoff’un Terraform üzerine yaptığı ve Torres’in analizini de reddeden analizine itibar etti.

Coinbase, Çarşamba günü ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) borsaya karşı açtığı davada Yargıç Katherine Polk Failla’nın verdiği kararla kısmi bir kazanç ve kısmi bir kayıp elde etmişti.

İlgili Haber  Metamask Geliştirici Şirketinden SEC'e Mektup: "Ethereum'un Bitcoin'e Üstün Özelliklerini Tanıyın!"

Coinbase’in baş hukuk sorumlusu Paul Grewal bile ekibin bu tür bir karar için “hazırlıklı olduğunu” belirttiği için kayıp beklenmedik değildi.

SEC’in Coinbase ile yasal mücadelesi resmi olarak geçtiğimiz Haziran ayında menkul kıymetler düzenleyicisinin ilk kez dava açmasıyla başladı. Gary Gensler’in SEC’i, Coinbase’in kayıtsız bir borsa, komisyoncu ve takas kurumu olarak faaliyet gösterdiğini iddia ediyor.

Çarşamba günü, Yargıç Katherine Polk Failla, Coinbase’in özet karar talebini büyük ölçüde reddetti, bu da ikili arasındaki yasal savaşın devam edeceği anlamına geliyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail