Litecoin

Francis Pouliot: O İşe Yaramaz Kripto Para…!

Bull Bitcoin’in CEO’su Francis, çok sert sözler ile eleştirdi.

Bull Bitcoin’in CEO’su Francis Pouliot, Litecoin hakkında çok sert sözler kullandı. Litecoin’i ”işe yaramaz bir Shitcoin” olarak adlandıran Francis, kripto para birimleri arasında en değersiz olanın ise Litecoin olduğunu açıkça ifade etti. Kripto para piyasasındaki en fazla bilinenlerden bir tanesi olan Litecoin, bu yönü ile binlerce kişinin tercih ettiği ve geçmişte çok iyi kazançlar elde edilmesine imkan vermiş bir kripto para. Bu yönü ile milyonlarca liralık kazançların sahibi olmasında etkisi bulunan Litecoin’in bu şekilde sert sözler ile eleştirilmesi mevcut bazı yatırımcıların Francis’e tepki göstermesine sebep olsa da, Francis’in sözlerine aldırış etmeyenlerin oranı daha fazlaydı.

Litecoin kendisinden bekleneni yapmadı

Litecoin, yaratıcısı Charlie Lee dolayısı ile kendisinden bekleneni yapamayan bir kripto para oldu. Lee, kendi elindeki neredeyse tüm Litecoin’lerini belirli denemeler yapacak olduğu iddiası ile sattığını açıkça basın ile paylaşmış ve kripto para Litecoin’in düşmesini istercesine bu ifadeleri basın yoluyla ve sosyal medya hesabı yoluyla paylaşmasından sonra çok büyük tepkiler almış ve güven kaybetmişti. Litecoin’de o gün, bugündür bir türlü kendisini toparlayamadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu