Kripto HaberleriBorsaFTX CEO'su, Bütün Parası İle Ne Yapmak İstediğini Açıkladı

FTX CEO’su, Bütün Parası İle Ne Yapmak İstediğini Açıkladı

Takip et

FTX, kısa sürede dünyanın en büyük kripto para borsalarından birisi olmayı başardı. Miami Heats ekibinin stadyumunun reklam haklarını alan FTX’in CEO’su, 22 milyar dolarlık bir servete sahip. Buna rağmen hala ortalama bir Toyota Corolla araca binen SBF, diğer kripto para zenginleri gibi lüks saat hobisine de sahip değil. Peki bütün bunların sebebi ne?

İlgili Haber
Bitcoin Borsası FTX'in Değeri 25 Milyar Dolara Ulaştı! FTT Yükselişe Geçti!

FTX CEO’sunun Hikayesi: Her Şeyi Bağışlayacak

Nuseir Yassin‘e konuşan SBF, aslında bütün amacının dünyaya yardım etmek olduğunu ve bütün servetini bağışlayacağını aktardı. “En cömert milyarder” olarak da tanıtılan SBF, şu an hala Bahamalar’da yaşıyor ve hayvanlara zarar vermemek için vegan olduğunu söyledi. SBF, birçok sebepten ötürü bütün servetini bağışlamak istediğini ve aslında nasıl zengin olduğunu aktardı.

Çocukluğundan beri çok ama çok zengin olmak isteyen SBF, parayı sevdiği için değil, bunu bağışlamak için zengin olmayı amaçladığını aktardı. Bitcoin fiyatı ABD’de 10.000 dolarken, Japonya’da bunun 11.000 dolar olduğunu aktaran SBF, 10 milyon dolarlık alımlarla bunu her gün 11 milyon dolara çıkardığını belirtti. Bu, SBF’in kısa sürede ciddi anlamda zengin olmasını sağladı.

Devamında FTX kripto para borsasını kuran genç yetenek, arbitraj yaparak 20 milyon dolar topladı ve bunu kripto para borsasının sermayesi yaptı. SBF, bu yıl hayır kurumlarına 500 milyon dolar bağışlamayı düşünüyor. Geçen yıl ise kendisinin 50 milyon dolar bağış yaptığı aktarılmakta.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları