Ana SayfaBorsaFTX CEO'sundan Uyarı Geldi: Birçok Kripto Para Borsası Daha Batacak!

FTX CEO’sundan Uyarı Geldi: Birçok Kripto Para Borsası Daha Batacak!

Takip et

Şu an kripto para sektörünün en çok konuşulan isimlerinden olan Sam Bankman-Fried, sektöre dair de birçok önemli bilgi paylaşmakta. Voyager gibi bazı şirketleri kurtararak kripto para sektörünün “istenmeyen” kurtarıcısı olan SBF, bununla ilgili bir açıklamada ise korkutucu ifadeler kullandı.

SBF Açıkladı: Bazı Borsalar Çoktan İflas Etti

Robinhood platformunu 8 milyar dolara satın alacağı iddia edilen ancak bunu bizzat reddeden ve yalanlayan SBF, yalanlama metni içerisinde ise ilginç bir detaya yer verdi.

İlgili Haber
Kripto Para Borsası FTX'in Dev Yatırım Şirketini Satın Alacağı İddia Ediliyor!

Wu Blockchain tarafından da vurgulanan ifadede SBF’in birçok kripto para borsasının kapanabileceğini belirttiği görülüyor. Ünlü CEO, konu hakkında şu ifadeleri kullandı:

Şu an gizliden gizliye borcunu ödeyemeyen ve iflas ettiğini anlayan bazı üçüncü-seviye kripto para borsaları var.”

Bu ifade aslında sektörün içerisinden olan SBF’ten gelin söz konusu borsaların çoktan tespit edildiği düşünülmekte. Bunlar henüz basına yansımadı ancak ayı piyasasının devam etmesi, yakında bu borsaların ortaya çıkmasını sağlayabilir.

SBF özellikle Voyager’a yaptığı teklif ile platformu kurtarmayı ancak teknik olarak kontrolü ele almayı istediğini göstermişti. Bu da söz konusu kripto para borsaları için özellikle başka ülkelerde lisans alınmama durumu söz konusuysa satın alım olabileceğine işaret ediyor.

Birçok kripto para borsası işten çıkarmalar yaptı ve piyasa böyle devam ederse işten çıkarmalar da devam edecek gibi gözüküyor. Bu da SBF’in dikkat çektiği unsuru doğruluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları