binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizFTX ve Alameda Cüzdanlarında Milyon Dolarlık Bitcoin ve XRP Hareketliliği!

FTX ve Alameda Cüzdanlarında Milyon Dolarlık Bitcoin ve XRP Hareketliliği!

PeckShieldAlert’in paylaşımına göre, FTX ve Alameda ile ilişkili adres Wintermute’a 7 milyon dolar değerinde 5 vBTC; Binance'e ise 5,2 milyon dolar değerinde 10 milyon WXRP transfer etti.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bitcoin (BTC) ve altcoinlerde FED kararı öncesinde yaşanan düşüş yatırımcıları tedirgin ederken FTX ve kardeş şirketi Alameda Researchile ilişkili iki cüzdandan yaklaşık 12 milyon dolar değerinde kripto para transferi gerçekleşti.

PeckShieldAlert’in paylaşımına göre, FTX ve Alameda ile ilişkili adres Wintermute’a 7 milyon dolar değerinde 5 vBTC gönderirken, Binance’e ise 5,2 milyon dolar değerinde 10 milyon WXRP transfer etti.

Bu transferlerin arkasındaki asıl neden tam olarak bilinmezken, piyasa analistleri müşterilere yapılacak olan geri ödemelerle ilgili olabileceği değerlendirdi.

FTX’in kalan XRP varlıkları tam olarak bilinmezken, Eylül ayında sunulan raporlara göre iflas eden borsanın hesaplarında 225 milyondan fazla XRP bulunuyordu. En son XRP transfer verileri doğruysa Binance’e gönderilen miktar, FTX ve Alameda’nın elinde bulunan toplam XRP’nin %4,44’ünden fazlasına tekabül ediyor.

XRP’de yaşanan düşüş FTX’in XRP transferiyle aynı zamana denk gelmesi yatırımcılar arasında FTX’in transferi ile son düşüş arasındaki olası korelasyonlar hakkında spekülasyonlara yol açarken analistler XRP’deki düşüşün piyasadaki genel düşüşle bağlantılı olduğunu tahmin ediyor.

Ancak analistler FTX transferinin XRP fiyatı üzerindeki aşağı yönlü baskıyı artırabileceği konusunda yatırımcıları uyardı.

Son 24 saat içerisinde %2,4 oranında düşüş yaşayan XRP yazım esnasında 0, 48 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail