Kripto HaberleriBorsaFTX, Zor Durumdaki Voyager Müşterilerine Varlıklarını Çekebilmeleri İçin Yeni Teklif Yaptı!

FTX, Zor Durumdaki Voyager Müşterilerine Varlıklarını Çekebilmeleri İçin Yeni Teklif Yaptı!

Takip et

Popüler kripto para borsası FTX.com’un sahibi ve işletmecisi olan şirket, Voyager Digital müşterilerine iflas taleplerinin bir kısmını platformu aracılığıyla hemen alma şansı tanıyan bir plan önerdi.

FTX Trading Cuma günü yaptığı açıklamada, FTX US’nin sahibi ve işletmecisi West Realm Shires Inc. ve Alameda Ventures olmak üzere diğer iki firmayla birlikte bu seçeneği teklif ettiğini duyurdu. Voyager’a gönderilen bir mektupta planın ayrıntıları özetlendi.

Voyager Müşterileri, Fonlarının Bir Kısmını FTX Aracılığıyla Geri Alabilecek

İflas talepleri bulunan Voyager Digital müşterileri, bir FTX.com hesabı açarak fonlarının bir kısmını hemen geri alabilecekler. FTX, katılımın gönüllü olduğunu söyledi.

FTX.com tarafından yapılan basın açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Ortak teklif kapsamında Voyager müşterileri, FTX üzerinde yeni bir hesap açarak kendi iflas taleplerinin bir kısmını erken dağıtımı olarak açılış bakiyesi halinde alma fırsatına sahipler.

Müşteriler nakitlerini hemen çekebilecek ya da FTX platformunda dijital varlıklar satın almak için kullanabilecekler.”

Teklif iflas mahkemesinin onayına sunulacak. FTX yaptığı basın açıklamasında anlaşmayı mümkün olan en kısa sürede ve “tercihen Ağustos başında” tamamlamayı umduğunu söyledi. FTX, Voyager Digital’e teklifini açıkladığı mektupta, firmadan 26 Temmuz’a kadar ilk yanıtını beklediğini ve “belgelerin 30 Temmuz Cumartesi gününe kadar son halini almasını hedeflediğini” belirtti.

İlgili Haber
Sorunlu Kripto Para Şirketleri Celsius ve Voyager İçin İki Eyaletten Yeni Açıklama Geldi!

Kripto para borsasının CEO’su Sam Bankman-Fried, konuyla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Voyager müşterileri, teminatsız alacakları bulunan iflas yatırımcıları olmayı kendileri seçmedi. Ortak teklifimizin amacı, iflas etmiş bir kripto işletmesini çözüme kavuşturmak için daha iyi bir yol oluşturulmasına yardımcı olmaktır.

Bu yol, müşterilerin erken likidite elde etmelerine ve iflas sonuçları üzerinde spekülasyon yapmaya veya tek taraflı risk almaya zorlanmadan varlıklarının bir kısmını geri almalarına olanak tanıyan bir yol.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları