HaberlerKripto Para
Öne Çıkan Haber

Sıcak Gelişme: Galatasaray’ın Taraftar Kripto Parası Duyuruldu!

Bitcoin'in tüm dünyada yaygınlaşmasından sonra artık sadece devletler değil kulüpler de kendi kripto paralarını çıkarma yoluna girdi.

Blockchain şirketi olan Chiliz, Galatasaray’ında içinde bulunduğu 7 büyük spor kulübünün taraftar tokenlerinin hazır olduğunu piyasaya duyurdu.

Konu ile ilgili açıklama yapan Chiliz şu ifadelerde bulundu:

İlk olarak Juventus (JUV) taraftar kripto parasını 29 Ekim tarihinde bastık. Ardından ortaklık kapsamında bugün diğer 6 spor kulübünün de taraftar tokenlerini basmış bulunuyoruz. An itibarı ile Paris Saint-Germain, West Ham United, OG Esports, AS Roma, Atlético de Madrid ve Galatasaray’ın tokenleri basıldı ve yakın zamanda piyasaya sürülecek.

İlk piyasaya sürülen tokenin Juventus token olacağını sözlerine ekleyen şirket yetkilileri yıl sonuna kadar bu işlemin tamamlanacağını duyurdu. Galatasaray kripto parasının ise 2020’nin Şubat ayında piyasaya sürüleceği açıklandı. Ayrıca yetkililerce yüzlerce spor kulübünün de yakın zamanda taraftar tokeninin çıkarılacağını ifade etti.

Peki Galatasaray Token Nasıl Kullanılacak?

Socios.com sitesi ile ulaşılabilecek ve 2020 yılında piyasaya sürülecek Galatasaray tokenini taraftarlar satın alabilecek. Taraftarlar tokene sahip olarak kulüp politikaları oylamalarında söz sahibi olabilecek. Bir taraftar ne kadar fazla tokene sahip olursa kulübün oylamaya sunduğu konularda o kadar etkili olacak.

Ayrıca çok kolay bir yolla websitesi veya mobil uygulaması üzerinden alınabilecek olan tokenler birçok Galatasaray ürününde de indirim fırsatı sağlayacak. Ayrıca token fiyatı 10 tl olarak belirlenmiş durumda.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu