Haberler

Galaxy Digital Trading Eş Başkanı “Bitcoin’in Bu Yıl 100.000 Dolara Ulaşacağını Söylerdim Ancak…”

"İnsanlar kriptoyu anlamıyorlar ancak bu ekosistemde çok fazla fayda var!"

Bitcoin 2022 Konferansı’nda konuşan Galaxy Digital Trading’in Eş Başkanı Jason Urban, Ethereum ve Bitcoin fiyatlarına bakış açısını değerlendirdi. Ethereum’a olan kurumsal talebi neyin yönlendirdiğini analiz eden Urban, Goldman Sachs’ın bir Ethereum fonu aracılığıyla ETH’ye maruz kalmasını ele aldı.

İnsanlar bu alanda eğitildikçe ve kriptonun değer önerisinin ne olduğunu anladıkça birçok parlak zihnin üzerine inşa edebileceği bir katman olan akıllı sözleşmelerin gücünü anlamaya başlıyorlar. Ethereum bakırdır, Bitcoin dijital altındır.

dedi.

Urban ayrıca ETH 2.0’ı başka bir itici faktör olarak gördüğünü belirterek

Ölçeklenebilirlik ve şimdi çok değerli hale gelen ve ETH’nin büyümesine izin verecek şeyler var. Bu yüzden akıllı kurumsal yatırımcılar bunu görüyor. Çevresel, sosyal ve kurumsal yönetişime daha uyumlu bir kripto para icat edemeyecekler.

dedi. Bununla birlikte Urban, Bitcoin’in tersine çevrilmesinin yakın vadede gerçekleşeceğine inanmıyor ancak önümüzdeki iki ila üç yıl içinde bunun olabileceğini düşünüyor.

Yılın başında bana sormuş olsaydınız Bitcoin’in bu yıl 100.000 dolara ulaşacağına inandığımı söylerdim. Eter ise 6.500 ila 7.000 dolar seviyesinde olur derdim.

dedi. Ancak bu yıl gerçekleşen enflasyon oranları ve Rusya-Ukrayna savaşı nedeniyle bu öngörülerin hemen hayata geçemeyeceğine inanıyor.

Urban ayrıca insanların kriptonun yararlılığını her zaman algılamadıklarına çünkü onu anlamadıklarına ancak bu ekosistemde çok fazla fayda olduğuna inandığını belirtti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Vah vah

Kamil

Böyle öngörüyü s.keyim. Yavşak dolandırıcı…

Akmuhammet

Bilmediği şeyler için tahmin yapmasa daha iyi


Başa dön tuşu