Kripto HaberleriSponsorluGate.io’nun Yüzde 0.015 İndirimi, Türk Kurumsal Yatırımcılar İçin Karşı Konulmaz Olacak!

Gate.io’nun Yüzde 0.015 İndirimi, Türk Kurumsal Yatırımcılar İçin Karşı Konulmaz Olacak!

Takip et

Önde gelen kripto para borsalarından Gate.io, Türkiye merkezli ve yüksek hacim kaydeden traderlara ve kurumsal yatırımcılara avantajlar sunan yeni bir promosyon etkinliğini başlattı.

Ekstra olanaklar arasında özel ücret oranları, seviye yükseltmeleri, aylık ödüller ve daha fazlası bulunmakta. En önemlisi, etkinlik, yüzde 0.015’e varan üretici indirimleri sunuyor.

Gate.io, Türkiye piyasasına rakipsiz oranlar ve indirimler sunuyor

Bu promosyon etkinliği, sektördeki en iyi indirimlerden bazılarıyla karşımıza çıkıyor. Daha fazla esneklik sunan geliştirmelerle, Gate.io’nun VIP ve MM indirim katmanı sistemine yapılan son yükseltmeler, aynı zamana denk geliyor. Ayrıca borsa, küresel genişleme stratejisini hızlandırıyor, Türkiye gibi yeni bölgelere giriyor ve dünya çapındaki kullanıcı tabanını büyütmek için rekabetçi teşvikler sunuyor. Etkinlik yalnızca Türkiye pazarına açıktır ve 12 Ağustos ile 31 Aralık 2022 arasında geçerlidir.

Gate.io’daki işlem hacmi 1 milyon doları aşarsa, Türkiye merkezli tüm kullanıcılar %0 yapıcı ücret oranları alabilirler. Yine de, aylık işlem hacmi çok daha yüksek olan kullanıcılar için daha büyük bonuslar var.

Ayrıca, tüm piyasa yapıcılar, ilgili seviyelerine göre bir sonraki MM katmanına anında yükseltme avantajından yararlanabilir. Kısacası, tüm gereksinimleri karşılamak zorunda kalmadan daha yüksek bir MM katman seviyesinin avantajlarından yararlanabilirler.

Gate.io’nun Katman Sistemi

Ek olarak, traderlara başka bir borsadan hacimlerinin kanıtını sunabilir. Daha önce bahsedilen seviye artışı ile birlikte ilgili VIP veya MM katman seviyesini alabilirler. Aylık hacmi 1 milyon doları aşan traderlar yüzde 0 yapıcı oranı alırlar. 20 milyon doları aşan piyasa yapıcılar, yüzde 0.015’e varan yapıcı indirimleri alabilir.

Ayrıca, belirli bir hedefe ulaşan aylık işlem hacmindeki her yüzde 30 artış için 3.000 dolara kadar olan ödüller dağıtılacaktır. Son olarak, aylık spot işlem hacminde 20 milyon doları aşan tüm traderlar bir MM ve VIP katmanı desteği alıyor.

Aynısı vadeli işlem hacminde 50 milyon doları aşanlar için de geçerlidir. Bir MM katmanı alan traderlar, 2 milyon dolarlık ödül havuzu ve 10 milyon dolara kadar faizsiz kredi ile Spot Market Maker yarışmasına katılmaya da hak kazanacaklar. Gate.io’nun indirim sağlanan katman sisteminin iki ana bileşeni vardır:

VIP katmanları, vadeli işlemlerde ve spot ticarette azaltılmış yapıcı ve alıcı ücretleri sunar.
MM katmanları benzer bir işleve hizmet eder, ancak piyasa yapıcılar ve diğer kurumsal yatırımcılar için spot ve vadeli işlem piyasalarında rekabetçi indirimler sunar.

Küresel Ölçekte Kurumsal Hizmetler

Gate.io’nun kurumsal yatırımcı kolu olan Gate Institutional, müşterilerin stratejilerini geliştirmelerine, riskleri yönetmelerine ve likiditeye erişmelerine yardımcı olmak için profesyonel hizmetler sunar.

Piyasa yapıcılar, riskten korunma fonları ve aradaki herkes gibi dünya çapındaki müşterilere sunulan Gate Corporate, kapsamlı güvenlik ve uyumluluk altyapısı tarafından desteklenen sağlam ilişkiler kurarak müşterileri ilk sıraya koymaktan gurur duyuyor.

Genel olarak Gate.io, Türk kripto pazarında büyük oyuncuları çekmek için iddialı adımlar atıyor. Borsa, dokuz yıllık uzmanlığı ve sektör lideri kurumsal hizmetleriyle, sektörün en iyi teşviklerinden bazılarını öne sürerek kurumsal müşteri listesini büyütmeyi amaçlıyor.


Sorumluluk Reddi Beyanı: Bu içerik sponsorlu bir makaledir. Bitcoinsistemi.com, yukarıda yer alan bilgilerden veya yazıda adı geçen herhangi bir ürün ya da alınacak hizmetten doğabilecek hasar veya olumsuzluklardan sorumlu değildir. Bitcoinsistemi.com, yazıda adı geçen şirket ile ilgili okuyuculara bireysel olarak araştırma yapmalarını önermekte ve tüm sorumluluğun kişinin kendisinde olduğunu hatırlatmaktadır.
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları