BitcoinHaberler

Geleceği Gören Simpsonslar’dan Bitcoin (BTC) Kehaneti!

Simpsons'ların son bölümünde Bitcoin'e yer verildi.

Dünya televizyon tarihinin en uzun dizileri arasında yer alan Simpsonsların son bölümünde Bitcoin’e yer verildi.

32. sezonun 18. bölümü “Burger Kings” adıyla yayınlandı. Bu bölümde yer alan bir karede Bitcoin’in fiyatının sonsuza doğru gittiğinin gösterilmesi dikkat çekti.

Aynı karede son dönemde büyük tartışmalara konu olan GameStop (GME) hissesi de yer aldı.

Simpsonslar şubat ayında da bir karede Bitcoin’e atıf yapmışlardı. Big Bang Theory’den Jim Parsons bu olay sonrası derinlemesine bir analiz yaptı.

Bugüne kadar henüz gerçekleşmemiş birçok olayın öncesinde bu dizide gösterilmiş olması Simpsonslar üzerinde büyük bir hayranlık oluşturdu. Simpsons yazarlarının “geleceği görme eğilimi” bir çok insan tarafından ilgi ile takip ediliyor.

Simpsonlar Dizisinin Konusu Nedir?

Simpsonlar, Matt Groening tarafından Fox için üretilen animasyon televizyon durum komedisidir. Dizi, Homer, Marge, Bart, Lisa ve Maggie’den oluşan orta sınıf bir Amerikan ailesinin satirik bir parodisidir. Şov, Springfield adlı kurgusal bir şehirde geçmekte ve Amerikan kültürünü, toplumunu, televizyonunu ve farklı insanlık hâllerini hicvetmektedir.

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu