binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinGeliştirici Aktivitesi En Yüksek Altcoinler Açıklandı: Listeye Bu Kez Cardano da Girdi!...

Geliştirici Aktivitesi En Yüksek Altcoinler Açıklandı: Listeye Bu Kez Cardano da Girdi! İşte Tamamı

Kripto para analiz platformu Santiment, yayınladığı son verilerde en çok geliştirici aktiviteye sahip olan altcoinlere değindi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz platformu Santiment, son 30 gündeki geliştirici faaliyetlerine göre en iyi 10 kripto paraların listesini yayınladı. Liste, geliştiricileri tarafından bir projenin kaynak kodunda yapılan değişiklikler şeklindeki kayda değer GitHub işlemlerinin sayısına dayanıyor.

Verilere göre son 30 günde en fazla geliştirici aktivitesine sahip olan altcoinlerin listesi şöyle:

  • 1: DOT
  • 1: KSM
  • 3: ADA
  • 4: LINK
  • 5: HBAR
  • 6: VEGA
  • 7: SNT
  • 8: ATOM
  • 9: ICP
  • 10: FIL

Polkadot ve Kusama, aynı kod tabanını ve mimariyi paylaşan, ancak farklı önceliklere ve kullanım durumlarına sahip iki ayrı bağımsız ağdır. Polkadot daha muhafazakar, istikrar ve güvenilirliğe öncelik verirken, Kusama daha deneysel, daha hızlı inovasyona ve daha riskli uygulamalara izin veriyor. Bu yüzden geliştirici aktiviteleri aynı ve ilk sırayı paylaşıyorlar.

Kusama, Polkadot’un yeni sürüm lansmanlarından önce herhangi bir büyük sorun hakkında uyarıda bulunmak ve daha fazla riskten kaçınan uygulamalar için Polkadot’un güvenliğini ve istikrarını sağlamaya yardımcı olmak amacıyla oluşturuldu. Bununla birlikte, Kusama sadece bir test ağı değil, blok zinciri, kendi ekonomik değeri ve kendi yönetimi ile tamamen çalışır durumda.

İlgili Haber  SEC Başkanı Gary Gensler, Katıldığı Konferansta Yine Kripto Paralar Hakkında Konuştu!

Santiment, ilk 10 projeden yedisinin aynı zamanda kriptodaki en büyük 32 piyasa değeri projesi arasında yer aldığını ve bunun da geliştirme faaliyeti ile piyasa değeri arasında güçlü bir korelasyon olduğunu ima ettiğini belirtti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail