BitcoinBorsaHaberlerKripto Para

Gemini Harcadıkça Bitcoin (BTC) Kazanabileceğiniz Kredi Kartı Çıkaracak!

Gemini alışverişin %3'ü oranında kripto ödülü veren kredi kartı çıkarıyor.

Bitcoin’de fiyat artışları kadar günlük hayatta kullanım oranının artması da önemli. Sadece fiyatı artan ancak kulanım alanı olmayan bir para bir süre sonra işlevsiz hale gelecek ve artan fiyatı aynı hızla düşecektir.

Ancak Bitcoin özelikle son dönemde yeni ortalıklar ve anlaşmalarla hayatın içerisinde daha fazla nüfuz etmeye başladı. Bu durum Bitcoin’in sadece fiyatı artan bir “balon” olmadığının da göstergesi.

Son olarak kripto para borsası ve saklama hizmeti sunan Gemini, kripto paraların günlük hayatta daha fazla yer bulabilmesi için adım attı. Gemini, Bitcoin ve kripto para ödülleri sunan bir kredi kartı çıkarmak için Blockrize’ı satın aldı.

Konuya ilişkin açıklama yapan şirket kurucu ortağı Tyler Winklevoss şunları aktardı;

“Müşteriler ne zaman ve nasıl kripto para satın alacaklarını düşünmek yerine bunu günlük alışverişlerinde yapabilecekler. Blockrize ekibini Gemini’de ağırlamaktan ve kriptoyu yaygınlaştırmaya devam edecek olmaktan büyük heyecan duyuyoruz.”

Yıl sonuna kadar çıkarılması planlanan Gemini kart sıradan bir kredi kartı gibi çalışacak ve ABD’nin her eyaletinde kullanılabilecek. Kredi kartı kullanıldıkça kazanılacak kripto ödülleri otomatik olarak müşterinin Gemini hesabına yatırılacak. Yapılan alış verişin %3’üne kadar BTC ve kripto para ödülleri verilebilecek.

Geçtiğimiz ayda Visa ve BlockFi, BTC ödülleri sunan bir kredi kartı çıkarmak için bir araya gelmişti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu