blank
Analiz

George Soros ve Bitcoin Piyasaları

Dünyanın en zengin insanları listesinde ilk sıralarda kendisine yer bulan ve sürekli olarak son dönemde adı Bitcoin ticareti yapacak olduğu ile anılan ünlü finans spekülatörü ve finans uzmanı George Soros, Bitcoin piyasalarında derinden etki uyandırabilecek güce sahip nadir insanlardan sadece bir tanesi.

Açıklamalarında kendisinin finans dünyası için önemli bir isim olduğunu kabul eden ancak kripto paralar ile ilgili olarak hiçbir zaman net bir açıklama yapmadığı öğrenilen Soros‘un Bitcoin dünyasına adım atması ise kripto para piyasalarında çok daha fazla dalgalanma, bununla birlikte bazı yatırımcılar için çok daha fazla kar elde edilmesini sağlayacaktır. Ani düşüş ve ani yükselişlerin Soros tarafından milyonlarca dolarlık alım ve satım işlemleri yapılması ile birlikte gündeme gelebilecek olduğunu düşünmek çok zor değil.

Masum Ama Acımasız!

George Soros tüm dünyada ”masum gibi görünen acımasız” bir finans spekülatörü olarak tanımlanıyor. Bugüne kadar yaptığı yoksul ülkelere yardımların tutarı BM ve AB tarafından yapılan yardımlardan bile daha fazla olması ise Soros’un kötü ve acımasız yüzünü bir nebze geride tutmasına rağmen girdiği tüm piyasaları ve sektörleri yerle bir edecek güce sahip olması onun adını ”acımasız ve engellenemez bir güç” olarak anılmasına neden oluyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu