binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizGeorge Soros ve Bitcoin Piyasaları

George Soros ve Bitcoin Piyasaları

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Dünyanın en zengin insanları listesinde ilk sıralarda kendisine yer bulan ve sürekli olarak son dönemde adı Bitcoin ticareti yapacak olduğu ile anılan ünlü finans spekülatörü ve finans uzmanı George Soros, Bitcoin piyasalarında derinden etki uyandırabilecek güce sahip nadir insanlardan sadece bir tanesi.

Açıklamalarında kendisinin finans dünyası için önemli bir isim olduğunu kabul eden ancak kripto paralar ile ilgili olarak hiçbir zaman net bir açıklama yapmadığı öğrenilen Soros‘un Bitcoin dünyasına adım atması ise kripto para piyasalarında çok daha fazla dalgalanma, bununla birlikte bazı yatırımcılar için çok daha fazla kar elde edilmesini sağlayacaktır. Ani düşüş ve ani yükselişlerin Soros tarafından milyonlarca dolarlık alım ve satım işlemleri yapılması ile birlikte gündeme gelebilecek olduğunu düşünmek çok zor değil.

Masum Ama Acımasız!

George Soros tüm dünyada ”masum gibi görünen acımasız” bir finans spekülatörü olarak tanımlanıyor. Bugüne kadar yaptığı yoksul ülkelere yardımların tutarı BM ve AB tarafından yapılan yardımlardan bile daha fazla olması ise Soros’un kötü ve acımasız yüzünü bir nebze geride tutmasına rağmen girdiği tüm piyasaları ve sektörleri yerle bir edecek güce sahip olması onun adını ”acımasız ve engellenemez bir güç” olarak anılmasına neden oluyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail