Altcoin

Gizemli Balina Bu Tokenden 1,2 Milyar Adet Satın Aldı!

Balinaların FLOKI ilgisi sürüyor!

Kripto para sektörü yine belirsizliğin içerisinde kaldı ve lider kripto para birimi Bitcoin (BTC), 47.000 dolar seviyesinden işlem görüyor.

48.000 doların gerisinde kalan ve önemli desteğin üzerine çıkmak için çırpınan BTC, altcoinlerin durumunun da belirsizleşmesine neden oldu.

Buna rağmen bazı altcoinler farklı haberler ile bağımsız hareket edebilmekte.

FLOKI’ye Balina Ziyareti

Dogecoin‘in (DOGE) kopyalarından birisi olarak görülen Floki Inu (FLOKI) da tam olarak böyle bir gelişme yaşadı. Whale Stats tarafından aktarılan bilgilere göre, FLOKI’nin başına talih kuşu konmuş olabilir.

29 Aralık tarihinde Bitrue kripto para borsasında listelenen FLOKI, bunun hemen devamında ciddi bir alım baskısı yaşadı.

WhaleStats verilerine göre bir balina 1,2 milyar adet FLOKI satın alarak 125.000 dolarlık harcama yaptı.

Günlük 2 milyar dolara varan ticari hacme ulaşan Bitrue üzerinde listelenme olur olmaz balinanın direkt alım yapması ise bu coinle ilgilendiğini gösteriyor.

İlgili balinanın ciddi şekilde altcoin yatırımcısı olduğu biliniyor.

Singapur merkezli kripto para borsasının özellikle Asya içerisindeki yatırımcılara hitap ettiği biliniyor.

FLOKI ise son dönemdeki reklam kampanyalarının ödülünü böyle almış olabilir. Oldukça agresif reklam kampanyaları düzenleyen FLOKI, kısa süre önce Londra metrosunda, İsrail’in önemli yerlerinde ve hatta Türkiye’de bile farklı reklamla vermişti.

FLOKI’nin bu sebeple Londra’nın reklam regülatöründen uyarı aldığı bile biliniyor. Buna rağmen ekip devamlı olarak çalışmayı ve balinaları projeye çekmeyi sürdürüyor.

İlgili Haber
Fenerbahçe Floki Inu İle Sponsorluk Anlaşması İmzaladı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu