coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBitcoinGizemli Devasa Bitcoin Balinası Alarmı: Son Günlerde Yüz Milyonlarca Dolarlık BTC Biriktirdi!...

Gizemli Devasa Bitcoin Balinası Alarmı: Son Günlerde Yüz Milyonlarca Dolarlık BTC Biriktirdi! Kimliği Ne?

Gizemli bir kripto para balinasının son günlerde gerçekten etkileyici miktarlarda Bitcoin biriktirdiği gözlendi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kimliği bilinmeyen bir kripto para balinası, yalnızca son üç haftadır toplamda 424 milyon dolar değerinde 11.268 adet Bitcoin biriktirdi.

Bugün gerçekleştirilen 875 adet BTC satın alımını da içeren alımlar, gizemli balinanın kimliği hakkında kripto para topluluğunda spekülasyonlara yol açtı.

Bitinfocharts tarafından sağlanan verilere göre söz konusu balina son alımlarıyla birlikte en büyük 74. Bitcoin sahibi haline geldi. BTC’lerin tamamı fiyat 36.000 dolar ila 38.000 dolar arasındayken satın alındı. Mevcut fiyatlar ile gizemli balina yaklaşık olarak 9.8 milyon dolarlık realize edilmemiş kara sahip.

İlgili Haber  Tutuklu Kripto Para Milyarderinin Aylardır Uyuyan Cüzdanı Bugün Bu Altcoinden Milyonlarca Satış Yaptı

Sosyal medya üzerindeki kripto para topluluğu, gizemli balinanın kimliğini tartışmaya devam ediyor. Bazı topluluk üyeleri, devasa balinanın Bitcoin Spot ETF başvurusunda bulunan ABD’li varlık yönetim devi şirketlerinden birine ait olduğunu iddia ediyor. Ancak bu konuda net bir bilgi henüz bulunmuyor.

Bitcoin Spot ETF’in onaylanması durumunda varlık yöneticilerinin büyük miktarlarda Bitcoin’e sahip olması ve bunları depolaması gerekecek. Bu, dayanak varlığı temsil eden alım satım kontratlarının tutulmasının yeterli olduğu vadeli işlemler ETF’lerinden farklı bir durum.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail