Bitcoin

Gizli Hediye Göndermek İsteyenlerin Tercihi De Bitcoin!

Son dönemde Türkiye'de olmasa bile Asya ülkelerinde çiçek ve benzer hediyelik eşya sitelerinde Bitcoin kullanılmaya başlandı.

Asya merkezli hediyelik eşya sitelerinde tamamen anonim kalmak isteyenlere yeni seçenek olarak güvenli ödeme araçlarına ek olarak Bitcoin ile ödeme seçeneği sunulmaya başlandı. Milyarlarca insan nüfusunun yaşadığı Asya’da özellikle hoşlandığı insana hediye göndermek isteyen, ancak kimliğinin gizli kalmasını talep eden kimseler bugünden itibaren artık çok daha rahat hareket edebilecekler. Hediyelik eşya sitelerinin Bitcoin ile ödeme yöntemini sunmaya başlamasının özellikle zengin iş insanları için bile önemli olduğuna değiniliyor.

Zengin Asyalı iş insanlarının sevdikleri kişilere bu internet sitelerinden daha gizli olarak hediye gönderebilecekleri ve kimliklerinin bu sayede daha gizli kalabileceğine değiniliyor.

Türkiye’de de hediyelik eşya siteleri ve çiçekçilik alanında faaliyet gösteren sitelerin bu yönde bir adım atması mümkün görülmekte.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu