BitcoinHaberlerKripto Para

Goldman Sachs Bitcoin Hizmetleri İçin Tarih Verdi!

Goldman Sachs'ın dijital varlık başkanı bankanın kripto para hizmeti sunacağını söyledi.

ABD’li yatırım devi Goldman Sachs, artan kripto para benimsenmesi karşısında bu büyümeye kayıtsız kalmayarak müşterilerine kripto para hizmeti sunmaya hazırlanıyor.

CNBC’ye konuşan küresel dijital varlık başkanı Mary Rich, bankanın 2022 yılının 2.çeyreğinde dijital varlık sektöründe müşterilerine yatırım fırsatı sağlamayı planladığını söyledi.

Rich, bankanın müşterilerine Bitcoin (BTC) ve diğer kripto para birimlerinde yatırım yapma imkanı sunacağını belirtti.

“İster fiziksel Bitcoin aracılığıyla ister geleneksel yatırım araçları aracılığıyla olsun Goldman Sachs’ın amacı müşterilerine Bitcoin ve dijital varlıklara tam bir yatırım yelpazesi sunmaktır.

Bu bağlamda Goldman, özel servet müşterilerinin Bitcoin ve kripto para birimlerine erişimlerini sağlamak için firma genelindeki ekiplerle yakın bir şekilde çalışıyor.

Müşterilerimiz için kripto para hizmeti yakın vadede sunmayı düşündüğümüz bir proje.”

Rich, konuşmasının devamında kripto para hizmeti konusunda müşterilerden gelen taleplerin çokluğuna atıfta bulunarak “burada kazanan kesinlikle müşteri talebi oldu” dedi.

“Bitcoin başta olmak üzere kripto para birimlerini yüksek enflasyondan korunmak için bir önlem olarak gören bir grup müşteri var ve geçen yılki makro zemin kesinlikle bunda rol oynadı.”

Son olarak kripto para endüstrisinin çok yeni bir alan olduğuna değinen Rich, sözlerini şu şekilde tamamladı.

“Hala kripto para ekosisteminin en yeni aşamalarındayız, nasıl gelişeceğini veya nasıl olacağını kimse tam olarak bilmiyor.
Ama geleceğimizin bir parçası olmasını beklemenin güvenli olduğunu düşünüyorum.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu