Kripto HaberleriHaberlerGoldman Sachs Kripto Paralarda Yükseliyor! "Bitcoin, Metaverse ve Web 3.0"

Goldman Sachs Kripto Paralarda Yükseliyor! “Bitcoin, Metaverse ve Web 3.0”

Takip et

ABD’li dev bankalar kripto para birimleri üzerindeki çalışmalarını hızlandırırken bazıları bir kaç adım önde kalmak için çabalarını artırdı.

Dünya’nın sayısı bankaları arasında yer alan Wall Street’in en büyük bankaları arasında yer alan Goldman Sachs’ta kripto paralara yönelik eğilimini artırdı.

Geçtiğimiz günlerde Galaxy Digital aracılığıyla ilk doğrudan Bitcoin ticaretini yapan banka, şimdi internet sitesini kripto para birimlerine yönelik içerikleriyle donattı.

Bankanın ana sayfasına girdiğinizde sizi “dijitalleşme” başlıklı bir görsel karşılıyor.

“Kripto para birimlerinden Metaverse’e kadar ekonomileri yeniden şekillendiren mega trendleri keşfedin” diyen banka yatırımcıları bu kripto para birimleri, Metaverse ve Web3.0 konularını içeren makalelerin yer aldığı bir sayfaya yönlendiriyor.

Goldman Sachs 2022 yılı itibariyle kripto para birimleri üzerindeki araştırmalarını fiiliyata dökmeye başladı.

Daha önce müşterilerinin Ethereum’a kolay ve doğrudan yatırım yapmalarını sağlamak için Galaxy Digital ile ortaklık kuran banka, yine Galaxy Digital’in Bitcoin ile bağlantılı bir ürününün nakit ödemeli olarak ticaretini yaptı.

İlgili Haber
ABD'de Bir İlk! Goldman Sachs Doğrudan Bitcoin Ticareti Yaptı!
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları