fbpx
1xbit
BlockchainHaberler

Google Blockchain Çalışmalarına Başladı

Nexo

Dünya internet devi olan Google Blockchain sistemlerine tamamen kendine has şekilde yeni nesil çalışma içerisine girdi. Blockchain, bildiğimiz gibi aynı zamanda Bitcoin para biriminin altyapısını da oluşturan en önemli veri sistemlerinden birisi. Dolayısı ile tam da bu noktada en ideal seçenekleri değerlendirmek isteyen Google, farklı bir arayış içerisinde proje geliştirdi.

Bildiğimiz gibi Google, her projesi için ayrı ayrı ekipler toplar. Proje bazlı çalışma sistemi sayesinde her zaman daha da ileri gidiyor. Google, Blockchain çalışması ile birlikte Cloud hizmetleri için yeni bir veri çalışması hazırlığı içerisinde.

Google Sözcüsü Resmi Açıklamaları Yaptı

Google, yeni nesil yazılım sistemlerini daima destekledi. Dolayısı ile yeni projelerinde yeni sistemleri kullanma konusunda da asla geri kalmıyorlar. Takdir edilesi bir durum. Google sözcüsü, üzerinde çalıştıkları Blockchain sistemi ile alakalı olarak açıklamalarda bulundu. Bu sistem ile alakalı yapılan açıklama şu şekilde;

Çoğu yeni teknoloji gibi, çeşitli ekiplerde blok zincirinin potansiyel kullanımlarını araştıran ekibimiz var, ancak olası kullanım veya planlar hakkında spekülasyon yapmak için oldukça erken.

An itibari ile spekülasyonlarda doğru gibi. Google Cloud servisleri yakın bir zaman dilimi içerisinde bu altyapı ile gerçekleştirilecek. Dolayısı ile heyecan verici seçeneklerin yakında meydana geleceğini de net olarak söyleyebiliriz.

En güncel haberleri Twitter, Facebook ve Telegram hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.
Etiketler

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı