binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerGoogle Chrome ''madencilik ve hack'' vakalarından kripto yatırımcıları koruyacak

Google Chrome ”madencilik ve hack” vakalarından kripto yatırımcıları koruyacak

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Google Chrome’un kripto para yatırımcısı kişileri olası hack vakaları ve eklentilerden doğan zararları engellemek için harekete geçtiği açıklandı. Chrome ekibinden yapılan açıklamada, kripto para yatırımcılarını hedef alan kötü niyetli eklentilerin engellenecek, güvenlik yamalarının daha fazla ve sıkı bir şekilde güncellenerek hack vakalarının ve izleme vakalarının önüne geçilecek olduğunu açıkladı.

Chrome eklentileri tarama geçmişi, şifreler ve gözattığınız siteleri inceleyebilen yetkili eklentilere sahip ve bu eklentiler 3. taraflar tarafından geliştirilerek sunuluyor. Bu eklentilerin bazıları ve Chrome’a dışarıdan eklenen bazı uzantılar kripto para hesaplarını ele geçirebiliyor. Bunu engellemek için daha fazla çalışacağız ve daha sıkı önlemler alarak, Google Chrome kullanıcılarını en üst düzeyde korumayı sürdüreceğiz. Kararlarımız çok yakında geçerli olmaya başlayacak ve çok yakında etkin güvenlik önlemlerini daha sert bir şekilde almış olacağız.

Google Chrome ekibinden yapılan bu açıklama, hala daha milyonlarca kripto para sahibinin risk altında olduğunu doğrulamaya yetiyor. Chrome kullanıcılarının alternatif tarayıcılarda da risk içerisinde olmaları dolayısı ile şimdilik en güvenilir tarayıcı olarak Apple Safari görülüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail