HaberlerKripto Para

Google’dan Kripto Haber Sitelerine Engelleme!

Google Play Store, Blockchain ve kripto para haberleri paylaşan bazı sitelere önceden haber vermeksizin engelleme getirdi.

Bir süredir ortalarda gezen “Google kripto para haberlerini engelliyor mu?” sorusu netlik kazandı. Öğrenilen bilgilere göre Google Play Store, Blockchain ve kripto para haberleri paylaşan bazı sitelere engelleme getirdi ve uygulamalar platformdan kaldırıldı.

Söz konusu haber siteleri arasında kripto para piyasasının önde gelen isimleri de yer alıyor. İşin ilginç olan yanı ise engelleme öncesinde söz konusu haber kaynaklarına herhangi bir bilgilendirme yapılmamış olması. Daha da ilginç olansa engellemeyle karşılaşan haber sitelerinin Google’a yaptıkları başvuruların cevapsız kalması.

YouTube Da Aynısını Yapmıştı

Daha önce paylaştığımız bir haberde de belirttiğimiz gibi aynı engellemeye YouTube da başvurmuş ancak aldığı tepkiler neticesinde geri adım atarak söz konusu durumun yanlış anlaşılma olduğunu ve içeriklerin en kısa zamanda geri yükleneceğini ifade etmişti.

İlgili Haber
YouTube'dan Bitcoin ve Kripto Para Videolarına Tekrar Engel!

Daha önce de Google Play üzerindeki bazı kripto madenciliği uygulamalarını silen Google, birçok tepki almasına rağmen sessiz kalmış ve tepkiler büyümüştü. Bakalım Google bu sefer konuyla ilgili nasıl bir yol haritası izleyecek?

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu