HaberlerKripto Para

YouTube’dan Bitcoin ve Kripto Para Videolarına Tekrar Engel!

Aynı olay daha önce de yaşanmış, yetkililer söz konusu silinme vakalarının sistemsel bir hatadan kaynaklandığını açıklamışlardı.

Bir süre önce yapılan açıklamayla algoritmayla alakalı bir sistem hatası yüzünden bazı kanalların ve buralarda yayınlanan videoların silindiğini duyuran YouTube, şimdi de kripto para videolarına ambargo koyuyor. Söz konusu yasaklamalar sebebiyle şikayette bulunan iki Youtuber ve beraberindeki kripto topluluğunun baskıları sonucu sistemdeki bir “hata” sonucu silinen kripto kanalları yeniden yüklenmişti fakat söz konusu “hata”lar devam ediyor olacak ki YouTube yeniden kripto videolarını yasaklama yoluna gitti.

Tepkiler Büyüyor!

“That Martini Guy” ve Davincij15 gibi kripto Youtuber’ları Twitter’dan attıkları mesajlarla tepkilerini ortaya koymaya devam ediyorlar. Özellikle That Martini Guy’ın “Kanalıma saldırmayı durdur!” başlığıyla attığı tweet oldukça fazla ses getirdi. Bakalım YouTube yetkililerinden konuyla ilgili nasıl bir dönüş gelecek. Söz konusu video silinmeleri hakkında yeni özür mesajları gelip sistem yeniden eski haline döndürülecek mi? Bekleyip göreceğiz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu