Ana SayfaAltcoinGörülmemiş Olay: Dev Altcoin, Başka Bir Altcoini Satın Aldı, Tamamı Yakılacak!

Görülmemiş Olay: Dev Altcoin, Başka Bir Altcoini Satın Aldı, Tamamı Yakılacak!

Takip et

Blockchain altyapı şirketi Chain Cumartesi günü Measurable Data Token’ı (MDT) altcoinini satın aldığını duyurdu.

Measurable Data Token (MDT) Altcoini Sahiplerinin Coinleri XCN ile Takas Edilecek

100 milyon dolarlık anlaşma, geliştiricilere Blockchain tabanlı uygulamalar oluşturmaları için bulut hizmetleri sunan Chain ekosistemine MDT, para iadesi uygulaması RewardMe ve finansal veri protokolü MeFi dahil olmak üzere bir dizi varlık katacak.

MDT fiyatının haberin ardından yaşadığı yükselişi gösteren günlük grafik.

Söz konusu anlaşma, MDT tokenlerinin Chain ekosisteminin kendi altcoini olan XCN’ye dönüşeceği için benzersiz bir yapıya sahip.

Anlaşmayı, Tanner De Witt ve Rooney Nimmo’nun danışmanlarının yanı sıra firmanın dahili Birleşme ve Satın Alma birimi gerçekleştirdi.

İlgili Haber
FTX, Zor Durumdaki Voyager Müşterilerine Varlıklarını Çekebilmeleri İçin Yeni Teklif Yaptı!

Bir blog yazısında, “Bu satın almayla birlikte, yakılacak ve XCN token ile değiştirilecek olan Measurable Data Token’ın (MDT) kullanımdan kalkması söz konusu olacak” denildi:

“MDT token sahipleri takas anlaşmasından faydalanacak ve takas işlemi için MDT tokenleri başına 0.08 dolarlık XCN varlığı alacaklar.”

Aslında bu tür bir anlaşmanın kripto para dünyasında emsalleri de var, zira şu anda zor durumda olan Voyager Digital’in LGO Markets’ı satın alması iki firmanın tokenları arasında bir birleşmeyle sonuçlanmıştı.

Süreçle ilgili konuşan Chain CEO’su Deepak Thapliyal, bunun “karmaşık olduğunu ve çok sayıda karşı taraf yardımı gerektirdiğini” söyledi.

CEO, şu bilgileri ekledi:

“Zincir dışı tokenler için takası desteklemek üzere borsaların yardımına ihtiyacımız olacak. Zincir üzerindeki tokenler için süreç çok daha az karmaşık olacak ve her ikisi de öncelikle ERC20 tokenleri olduğu için basit bir akıllı sözleşme aracılığıyla kullanılabilecek.”

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları